Intel i5 760 Sisteme Ekran Kartı Önerisi

Joka112

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,
Eski bilgisayarımı kısmen devreye almak istiyorum. Sadece multiplayer FPS BF4 - BF1 vs. oynanacak. İleride sistem için gerekli anakart, işlemci vs. parçaları güncelleyeceğim. Şu an için çok yüksek çözünürlük vs. gibi derdim yok. Sadece darboğaz olmasının önüne geçelim isterim. Elimdeki malzemeler aşağıdaki gibidir. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
  1. Intel i5 760 İşlemci.
  2. Gigabyte GA-H55M-USB3 Anakart
  3. RAM 1333 MHz 16 GB olarak güncellenecek. Şu an 8 GB.
  4. Önerinize göre ekran kartı.
Arkadaşlar ayrıca Vatan Computer'a ben bu soruyu yönelttiğimde GTX 970 veya GTX 1060 önerdiler. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İ5 750'ye GTX1060 takmışlar problem yok gibi görünüyor. GTX1060'tan yukarı kart almanı tavsiye etmem.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İ5 750'ye GTX1060 takmışlar problem yok gibi görünüyor. GTX1060'tan yukarı kart almanı tavsiye etmem.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkür ederim. Bu video yu bende izledim. İlk önce ben oc yapmayı şuan için düşünmüyorum. Ama benimde kafama yatan 1060 oluyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı