i5 7600 Sistemde Donma Sorunu

NsLion

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, daha bugün yeni bir bilgisayar topladım ve Windows 7 64 Bit Pro işletim sistemi kurdum. Driverlar vs. hepsini yükledim. 1 SSD (120 GB) 2 HDD (500GB-2TB) olmak üzere 3 disk kullanıyorum. Driver işlemleri bittikten sonra yeniden başlattım, normal kullanımıma başladım ve mouse ile imleci hareket ettirince hafif donmalar olduğunu fark ettim.
Ayrıca şimdi bu konuyu yazarken örneğin bir süre yazdım baktım hiç yazmamışım gibi bekledim 3-5 saniye sonra bilgisayar sanki kendi yazıyormuş gibi hızlıca ekranda belirdi yazdıklarım. Bu problem neyden kaynaklanıyor olabilir? Şu anda yine mouse hareket ettiriyorum birden takılıyor ve mouse kapat aç yapınca düzeliyor sonra tekrar aynı sorun. Yine aynı model Kingston SSD kullanılan başka bir PC'de aynı problem yaşamıştım ama şu an problem yok herhalde tam bilmiyorum.
Bilgisayar özellikler:
  • İşlemci: i5 7600
  • Anakart: Asus Prime B250M-A
  • RAM: G-SKILL 8GB 2400 (2133'te çalışıyor)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı