i5 7600 Ve RX 580 Tabanlı Sistem Alınır mı?

Burak.D

Kilopat
Daha fazla  
Sinerji'nin hazır sistemlerinde bunu gördüm. Hoşuma gitti. Sizce nasıl ? Bu fiyata daha iyisi alınabilir mi ? İşlemci seçimi yaptırıyorlar orada 7500 yazıyor ama 7600 olarak seçtim. Orada yazan fiyat 7600 işlemcili fiyatı. Özellikle anakart ilgimi çekti, hoşuma gitti.

1493587084065.png

Fiyatı pahalı. Ayrıca artık Ryzen alınmalı. 790 TL'ye bile R5 1400 bulunabiliyor. @Neko Arkadaşa 4000 TL'lik bir sistem ateşler misin?

8 ay önce kardeşimin dizüstüne aldık Mecidiyeköy'den 255 TL'ye önerdiğimin aynısı şu ana kadar hiçbir şikayeti olmadı. Okuma yazma hızıda gayet iyi.

Hmm. Burada pek önermiyoruz ama dediğiniz gibiyse biz de mi kullanmaya başlasak acaba o_O

Hmm. Burada pek önermiyoruz ama dediğiniz gibiyse biz de mi kullanmaya başlasak acaba o_O

Ben kardeşimi zor ikna ettim. Aslında önce ona denettirmekti maksadım baktım sorunsuz ise bende aynısından alacaktım ne varki kısa süre sonra kasaya müşteri çıkınca komple sistemi sattım. Evden 120GB 850 evo almaya diye çıktık 240GB Hi-Level ile döndük.

Son düzenleme:
Kobay Faresi gibi mi kullandınız kardeşinizi ? :D

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı