i5 7600k mı yoksa FX X8 8350 mi?

AMD sistem kurmanın pek kârı yok. İşlemciyi yanlış seçtiğiniz için bu fark oluştu.

Bu ekran kartı için (Rx480) OverClock yapmaya gerek var mı acaba. anakart+Soğutucu+İşlemci gibi üç kalemde fazladan para vereceksiniz. Tabii zevk meselesi bir yerde. Sıvı soğutucu vs hoş duruyor. :)

AMD sistem kurmanın pek kârı yok. İşlemciyi yanlış seçtiğiniz için bu fark oluştu.

Bu ekran kartı için (Rx480) OverClock yapmaya gerek var mı acaba. anakart+Soğutucu+İşlemci gibi üç kalemde fazladan para vereceksiniz. Tabii zevk meselesi bir yerde. Sıvı soğutucu vs hoş duruyor. :)

Ilerisini dusunmek gerek aldik mi iyisi olsun :) zaten intelin cikacak islemcileri de 1511 soket kullanicagi icin gelecekte gelen islemciler icin iyi bir altyapi olmus olur.. Daha sonra bi rx480 daha eklenebilir sisteme diye dusundum bakalim.. :) Ayrica anakarta bayildim ve vatanda kampanya var sanirim anakartin steel series siberia v2 kulaklik hediye ediyorlar :) karlı..

Anakart önemli bence de. Ama ilerde upgrade edebilirim sözü bana çok ütopik geliyor. Teknolojinin durmaksızın gelişmesiyle birlikte ortaya çıkan yeni ürünler herzaman yeni bir sistem kurmayı daha cazip kılacaktır. Tabii sizin paranız, sizin sisteminiz. Keyif de sizin. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı