i5 7600K ve GTX1060 sistem toplama

OrkunJJ

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, uzun zamandır bilgisayar toplamayı düşünüyordum artık laptoptan bıktım oyunların hiç kasmadan oynamak istiyorum. 4000TL'ye kadar bütçem var. Yorumlara sistem önerilerinizi yazabilirsiniz yada benim toplamayı düşündüğüm sistemde bir eksik yada hata varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Birde sistemi kendim gidip almak istiyorum sitelere güvenemiyorum kargo edilirken bir sorun çıkacağından dolayı. Hangi mağazayı önerirsiniz? fiyat ucuzluğu ve ürün kalitesi bakımından. Yorumlara yazarsanız sevinirim.
Ara Toplam3.488,34 TL
Toplam KDV627,90 TL
Sepet Toplam Fiyatı4.116,24 TL
[TBODY] [/TBODY]
Eksiğim varsa lütfen yazın nasipse 10 gün içinde alıcam yorumlarınızı bekliyorum.

Not: Bu sistemi www.sinerji.gen.tr sitesinden yaptım.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci ve anakart uyumlu fakat gereksiz ya anakartı z yonga seti koyun yada işlemciyi k serisi koymayın şuan fark yok k serisi olmayanlarıyla arasında.

İşlemci ve anakart uyumlu fakat gereksiz ya anakartı z yonga seti koyun yada işlemciyi k serisi koymayın şuan fark yok k serisi olmayanlarıyla arasında.

Benim bildiğim k serisi olan işlemciler overclock yapılabilen işlemciler diye biliyorum buyüzden k serisi bir işlemciyi seçtim birde arasında çok fark yok diyorsun normalde i5 7500 almayı düşünüyordum ama 3.4ghz olcağına 3.8 olsun dedim hatta bu i5 7600k overclock yapınca 4.2 ghz a çıktığını okumuştum siteden | birde sinerji güvenilirmidir gidip kendim teslim almayı düşünüyorum aynı fiyatmıdır internettekilerle?

Evet tamam güzel 7600K aldınız da o işlemciyi adam akıllı overclock etmeniz için z yonga seti tercih etmenizi öneririm. Aslında ben size intel tavsiye etmem ryzen 5 1600x alırım 7600K yerine çok daha performanslı bir sistem olur.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı