i5 8250U MX150 FPS değerleri

Şarjda oynarken pili çıkarın.
Ani bir elektrik kesilmesinde laptop elinde kalabilir. Ve elektrik şirketi zararı karşılamak konusunda çok cimriler. Bence şarjda batarya ile kulan ben 8 yıldır kullanıyorum bataryam çok rahat 1.30 saat gidiyor internette falan takılırken ev işleri yaparken (belge çıkarma gibi).

Ani bir elektrik kesilmesinde laptop elinde kalabilir. Ve elektrik şirketi zararı karşılamak konusunda çok cimriler. Bence şarjda batarya ile kulan ben 8 yıldır kullanıyorum bataryam çok rahat 1.30 saat gidiyor internette falan takılırken ev işleri yaparken (belge çıkarma gibi).
Adaptörüm benim bir keresinde bozulmuştu. Bende batarya ile oyun oynuyordum. Öyle oynayınca batarya ölmüştü. O yüzden dedim. Ama sizin dediğinizde olabilir.

Adaptörüm benim bir keresinde bozulmuştu. Bende batarya ile oyun oynuyordum. Öyle oynayınca batarya ölmüştü. O yüzden dedim. Ama sizin dediğinizde olabilir.
Evet haklısınız. Arkadaşın laptopu zaten oyun odaklı değil, o yüzden batarya kullanım süresi önemli olduğu için dediğiniz gayet mantıklı. :) Ama mesela bi GameBook’da tabii ki şarjda kullanılır.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı