i5 8300H GTX 1050 Ti MSI Afterburner değerlerim

Lyrinx

Hectopat
Makaleler
4
i5 8300H GTX 1050 Ti laptopta GTA 5 normal ayarlarda bu değerler nasıl? Sizce olması gerektiği gibi mi (bu işlerden çok anlamam)?

IMG_20200407_102634.jpg

IMG_20200407_102331.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem çok sıcak çalışıyor kasan ne?
Kural ihlali yaptığım için ceza aldım biraz geç yazıyorum kusura bakmayın ama dikkatli okursanız laptop kullanıyorum
İşlemci sıcaklığı sınır noktasında, 95 derece, 100 dereceyi görürse kapanır. Lapto modeli ney söylermisin ?
Kural ihlali yaptığım için ceza aldım biraz geç yazıyorum kusura bakmayın.

indirimden faydalanarak 5600 gibi bir fiyata aldım. İşlemci sıcaklığı 95 derece diyor ama laptopa elimi sürttüğüm zaman hiçbir sıcaklık hissetmiyorum
bu arkadaşım kasanın her yeri açık hava akışı iyi
Ekran kartı biraz kötü
Benim Ekran kartı gtx 550 ti
SGW 3 oyununu kasmadan oynuyor bu arada işlemci Ryzen 5 1600

Solda fan yok ama
Resimde var
Kasa kullanmıyorum dikkatli okursanız laptop kullanıyorum, kural ihlali aldığım için biraz geç yazıyorum kusura bakmayın ama lütfen dikkatli okuyun
Ne kadar süredir oynadın oyunu bu fotoğraflar ne kadar süre oynadıktan sonra çekildi?
Laptopu açtım direkt oyuna girdim öyle çektim bu fotoğrafları. Evet işlemci sıcaklığı her ne kadar 95 derece gösterse de ben laptopuma elimi sürttüğüm zaman hiçbir sıcaklık hissetmiyorum açıkcası, soğutucu da kullanıyorum bu arada
Biri demiş kasanın modeli ney, diğeri kasanın hava akışı kötü arkadaşlar konu sahibi LAPTOP kullanıyor.
Haklısınız hiç kimse laptop yazdığımı görmemiş sanırsam.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı