i5-8400 soğutucu önerisi

Maalesef 8.nesil işlemciler en yükseğide en düşüğüde stok fan yetersiz kalıyor. Hepsi için ayrı fan gerekiyor. Kendim kullandığım için imzamdaki MSI Core frozr l modelini öneririm tam bütçene göre. Almışken kaliteli hava soğutucu almış olursun hem.

Maalesef 8.nesil işlemciler en yükseğide en düşüğüde stok fan yetersiz kalıyor. Hepsi için ayrı fan gerekiyor. Kendim kullandığım için imzamdaki MSI Core frozr l modelini öneririm tam bütçene göre. Almışken kaliteli hava soğutucu almış olursun hem.
İlk onu sipariş etmiştim.Stoklar tükendi.Şu an hiçbir yerde yok.

Hangi ürüne baksam stokta yok diyorlar neymiş bu stok anlamadım monitör alacağım stok yok fan bakıyoruz stok yok. Dolar düştü diye almak mı istemiyorlar ne :D Bekle bence gelir yakında.

Stoklar tükenmemiş olsa bile Core Frozr L 155 mm olduğu için kasanıza uyumsuz olacaktı. Siz maksimum yüksekliği 150 mm olan soğutuculara bakmak durumundasınız veya kasayı da değiştireceksiniz.

https://www.corsair.com/ww/en/Color/spec-04-config/p/CC-9011109-WW
Haklısınız onu unutmuşum.
Hyper T4 iyi gider, ileride işlemciyi de K ibarelisinden alırsan hız aşırtma yapman için de yeterli olur.
Sanırım bu soğutucu da kasama olmayacak. 3 cm fazla.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı