I5 8400 ve GTX 1050 Ti Oyun Performansı Nasıl?

Berat7892

Kilopat
Daha fazla  
Sistemim böyle ama RAM değişebilir 8'e düşürebilirim. Cyberpunk 2077 low için 960 2GB istiyormuş ben de bu sistemle sadece ama sadece Texture'u High alsam bir de Ambient Occlusion'u Medium'a alsam 45-60 FPS alır mıyım? FPS çok önemli değil oyun akıcı olsun yeter.

Diğerlerinin hepsini Low'a alsam dediğim şekilde oynar mıyım? Aynı şey Dying Light 2 için de geçerli. Onda da öyle yapsam sıkıntı olmaz değil mi? DL2 de Low için 970 istiyormuş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem gereksinimleri henüz açıklanmadı ama rahatlıkla açacaktır sisteminiz.

DL2 için yazmamıştım yorumumu şu an düzeltiyorum ama onun için de geçerli söylediğim. 11 Haziran tarihinde açıklandı oyun. Nasıl sistem gereksinimleri belli olsun?

Gayet iyidir. PC'yi aldınız mı ? Almadıysanız bütçeniz ne kadar ?
İnşallah bu hafta alıcam gibi ;) Sizce cyberpunk 2077 yi Dediğim grafiklerde oynayabilirmiyim ? Sadece Texture high Birde ambient occlusion medium da olsa 30-60 arası alırım değilmi ?

Bütçeniz ne kadar ? GTX 1060 ekran kartlı bir sistem dizilebilir belki.
1060 alamam,daha 1050ti alalı 1 ay oldu ve 1 sene sonra YKS sınavı var o yüzden alma taraftarı değilim,zaten sınavdan sonra 2080 almayı düşünüyorum o yüzden i5 8400 alıyorum zaten ama sizce dediğim grafiklerde oynayabilirmiyim ? Bu arada bütçem 3000 civarı

1060 alamam,daha 1050ti alalı 1 ay oldu ve 1 sene sonra YKS sınavı var o yüzden alma taraftarı değilim,zaten sınavdan sonra 2080 almayı düşünüyorum o yüzden i5 8400 alıyorum zaten ama sizce dediğim grafiklerde oynayabilirmiyim ? Bu arada bütçem 3000 civarı
Ben ekran kartını almadınız sandım. 2080 alıcaksanız Ryzen 5 2600x - 2600 almanız sizin için çok daha iyi olur. Cyberpunk hakkında maalesef pek bir bilgim yok.

Ben ekran kartını almadınız sandım. 2080 alıcaksanız Ryzen 5 2600x - 2600 almanız sizin için çok daha iyi olur. Cyberpunk hakkında maalesef pek bir bilgim yok.
Şu an elimde ps4 de var sizce önümüzüde çıkcak tüm oyunlar 30 fps mi olur yoksa 60 mı olur birde FarCry5 ps4 te 30 FPS ti o yüzden korkuyorum almaya

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı