i5 8400 ve GTX 1050 Ti Sisteme 1000 TL'ye Kadar Monitör Önerisi

Kullandığın ekran kartı bir şey ifade etmiyor. Monitör aynı monitör. Monitör ile ilgili aklınıza takılan sorular varsa alabilirim.
Hocam ekran kartı modeli ve işlemciye uygun olarak alabileceğim monitörler hep FreeSync. 75Hz ve IPS dahil olarak alayım diyorum ama araştırdıkça sistemden dolayı yırtılma yaşayan insanların şikayetleri kafamı kurcalıyor. Yukarda 4 monitör yazdım, ilk sıradaki benim tercihim. Onda sorun yaşama ihtimalim varsa diğerlerini de alabilirim. Fakat diğerleri de sorun yaratacaksa IPS olması tercihimdir. Sizce bu karmaşadan nasıl çıkabilirim?

Bu bütçelerde G-SYNC bir monitör alamayacaksın zaten. FreeSync kullanmazsın olur biter. Ben de bundan sonra büyük ihtimalle Nvidia model bir karta geçeceğim, ben de kullanamayacağım. Seçtiğin monitörler de 2. sıradaki dışında güzel. IPS veya VA tercihi yapman gerekiyor burada. Samsung modelinin Curved olması da bir artı tabii ki.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı