i5 8500 ve GTX 1080 sistem performans sorunu

Şamil Çolak

Centipat
Yer
Konya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar, GTX 1080 kullanıyorum işlemcim i5 8500 8 GB RAM 4000MHz Z370H GAMING anakart kullanıyorum bilgisayarım Apex olsun en saçma oyunda bile çok fazla ses çıkartıp kasıyor birisi lütfen yardım etsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle mutlaka RAM miktarını 2x8 GB yapmaya çalış. 2.si benim de başıma gelmişti Forza Horizon 4'te, diskin veya SSD ile alakalı bir sorun olabilir.
Abi bilgisayarda hiçbir şey bile açık değilken çıkarttıgı ses çok fazla ram yükseltmem gerektigini biliyorum karantina bitsin inş yükselticem ama ne biliyim böyle bir bilgisayarın fortnite da ısınıp kapanması normal mi bir de en düşük ayarlarda oynuyorum her oyunu yüksek ayarlara çekince direkt kapanıyor.

Abi bilgisayarda hiçbir şey bile açık değilken çıkarttıgı ses çok fazla ram yükseltmem gerektigini biliyorum karantina bitsin inş yükselticem ama ne biliyim böyle bir bilgisayarın fortnite da ısınıp kapanması normal mi bir de en düşük ayarlarda oynuyorum her oyunu yüksek ayarlara çekince direkt kapanıyor.
Hm sanırım işlemci fanı temizliği ve termal macun yenilemesi gerkli keşke baştan verseydin bu detayları.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı