i5 8600K ve GTX 1070 sistem toplama

Selim Eren

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
METU:ME
Sistemi kendim için değil bir arkadaşım için topluyorum, sistem oyun amaçlı olarak kullanılacaktır. Ben kafamda bir şeyler tasarladım ama sizlerin de önerilerini almak istiyorum. Şimdiden yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkür ediyorum.

@Nazım Paşa @CJack60 @Neko @Jira @105993

Aklımda şu an bu tip bir şey var. Fakat GTX 1070 stoğu yok resmen, yanına kasa olarak kesin bir şey bilmiyorum. Arkadaşın zevkleri adına bu yüzden kasayı ona bırakıyorum. HDD olarak ise P300 1TB yetecektir diye düşünüyorum.

Screenshot_20180123-133536.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Sisteminizde soğutma mevcut değil. Onun dışında seçtikleriniz gayet iyi.
PSU olarak FSP Hydro 600W tercih edilebilir, HDD olarak dediğiniz gibi 1 TB Toshiba P300 yetecektir.
Soğutma olmadığının farkındayım sinerjideki soğutma biraz pahalı başka bir siteden alınacak. PSU olarak ise Evga 650GQ düşünüyorum.

8. Nesil tarafından bu şekilde iyi sistem. Kasa ve PSU'yu siz seçersiniz. Gene de öneri almak isterseniz bütçeyi belirtirsiniz. GTX 1070 stoğu bulunduğu zaman da GTX 1070 ile iyi olur. Soğutucu olarak da Dark Rock 3 bütçenize uygun ise iyi bir hava soğutma.

8. Nesil tarafından bu şekilde iyi sistem. Kasa ve PSU'yu siz seçersiniz. Gene de öneri almak isterseniz bütçeyi belirtirsiniz. GTX 1070 stoğu bulunduğu zaman da GTX 1070 ile iyi olur. Soğutucu olarak da Dark Rock 3 bütçenize uygun ise iyi bir hava soğutma.
Aslında bütçeyi belirtmiştim ama moderatörler başlığı değiştirmiş ama neyse sağlık olsun bütçe 6500TL civarı.

Bu sistemi de arkadaşımın 8700K ile bir sistem oluşturmamımı istediği için yaptım. Biraz daha yükseltmeye açık ama ben tavsiye etmiyorum.(Arkadaş konuyu izliyor ama hesap açmak istemediği için ben açtım konuyu)
Screenshot_2018-01-23-15-44-44.png
Phanteks Enthoo Pro M
GTX 1060 6G
Evga 650GQ/BQ
P300 1TB
be Quiet Dark Rock 3

Bu sistemi de arkadaşımın 8700K ile bir sistem oluşturmamımı istediği için yaptım. Biraz daha yükseltmeye açık ama ben tavsiye etmiyorum.(Arkadaş konuyu izliyor ama hesap açmak istemediği için ben açtım konuyu)
Eki Görüntüle 278107
Phanteks Enthoo Pro M
GTX 1060 6G
Evga 650GQ/BQ
P300 1TB
be Quiet Dark Rock 3
Sistem çok güzel. Öyle bir soğutucu kullanacaksanız önerim 270R.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı