i5 8600K ve GTX 1070 sisteme eşdeğer laptop önerisi

Bu ürüne bakılabilir, biraz pahalı ancak
Aynen benimde hoşuma gitti bu ancak her zaman her yerde bir Monsterdir gidiyor ya aynı bu özelliklere sahip bir Msı bulamaz mıyız ? birebir aynı olacak ne kadar fiyat farkı olabilir ki varmı bildiğiniz bu özelliklere sahip Msı marka bir laptop modeli veya başka bir marka Asus da olabilir vs.

@rilax MSI laptopların hepsi çok pahalı, bulunmaz. En yakın 17" ASUS laptop 25000TL. Attığım Monster modelini @mirsady hocam kullanıyor, sorunuz varsa sorabilirsiniz.
@mirsady Laptop hakkında + lar - ler nelerdir sanırım siz aktif olarak kullanıyormuşsunuz memnun kaldığınız veya kalmadığınız özelliklerini yazabilirmisiniz müsaitseniz veya beni yönlendirebileceğiniz bir inceleme videosu varsa oda olur

@mirsady Laptop hakkında + lar - ler nelerdir sanırım siz aktif olarak kullanıyormuşsunuz memnun kaldığınız veya kalmadığınız özelliklerini yazabilirmisiniz müsaitseniz veya beni yönlendirebileceğiniz bir inceleme videosu varsa oda olur
+ Malzeme kalitesi oldukça iyi
+ Ekranı çok güzel (IPS 2K 165Hz)
+ Fiyatına göre sunduğu performans oldukça iyi.
+ Tasarımı sade ve şık.

-Soğutma olarak rakiplerinden bir tık geri kalabiliyor. İşlemci 90'ı ekran kartı 78-80 görüyor.
-Bağlantı portları az.
-Klavyesi oyun oynamaya pek uygun değil. Harici kullanmanız gerekebilir.

Genel olarak beğeniyorum.

+ Malzeme kalitesi oldukça iyi
+ Ekranı çok güzel (IPS 2K 165Hz)
+ Fiyatına göre sunduğu performans oldukça iyi.
+ Tasarımı sade ve şık.

-Soğutma olarak rakiplerinden bir tık geri kalabiliyor. İşlemci 90'ı ekran kartı 78-80 görüyor.
-Bağlantı portları az.
-Klavyesi oyun oynamaya pek uygun değil. Harici kullanmanız gerekebilir.

Genel olarak beğeniyorum.
Klavyesi neden uygun değil kasa çok ısındığı için mi sadece ?

Geri
Yukarı