i5 9300H Sistem Alınır Mı?

Yer
bir İstanbul bir Ankara
Daha fazla  
Meslek
İnşaat Mühendisliği

Bu iki laptop için soruyorum?

Bence Acer marka laptoplar guzel degil. İkisi arasinda tercihim Lenovo olurdu. Eger bütçenizi arttirirsaniz 1000₺ kadar sizi daha uzun sure idare edecek laptoplar alabilirsiniz. Asagida gormus oldugunuz linkteki gibi bir laptop.

Hocam bence Lenovo daha kaliteli bir markadır. Biz şirkette yıllardır Lenovo kullanıyoruz.

Bence Acer marka laptoplar guzel degil. İkisi arasinda tercihim Lenovo olurdu. Eger bütçenizi arttirirsaniz 1000₺ kadar sizi daha uzun sure idare edecek laptoplar alabilirsiniz. Asagida gormus oldugunuz linkteki gibi bir laptop.

10 numara laptop. Biraz daha ucuzlar inşallah.

Sağolun ama Önerdiğiniz laptoplar bütçemi aşıyor arkadaşlar :(

Bu arada lenova olan modeli araştırdım ısıtma konusunda iyi değil tek hava çıkışı var o da panelin altına üflüyor, belki ikinci el acer nitro5 alırım neden acer nitro serisini önermiyorsunuz?
Alınmaz. Gaming laptoplarda GTX 1050 önermem. Ayrıca 10.Nesil Intel Core Mobile ve GTX 1650 Refresh/GTX 1650Ti öneririm.

Refresh olayı nedir hocam?

Sağolun ama Önerdiğiniz laptoplar bütçemi aşıyor arkadaşlar :(

Bu arada lenova olan modeli araştırdım ısıtma konusunda iyi değil tek hava çıkışı var o da panelin altına üflüyor, belki ikinci el acer nitro5 alırım neden acer nitro serisini önermiyorsunuz?

Refresh olayı nedir hocam?
Ek olarak lenovo modelinde tek ram slotu bulunuyor. Yani dual channel teknolojisinden muafsınız ve ram yukseltecegınız zaman 8'i söküp 16 takmak zorundasınız.

Bence paranizi bir kenarda biriktirip minimum GTX 1650’li bir laptop tercih edin. GTX 1050, bu konuya yorum yapanlarin da dedigi gibi gunumuz icin yeterli degil.

Geri
Yukarı