i5 9300H sistemde Watch Dogs açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 11

TheKhione

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci:D
RAM
16 GB 2666Mhz
Ekran kartı
GTX 1650
İşlemci
i5 9300H
Yaklaşık 1 ay önce Steam'den aldığım Watch Dogs açılmıyor. Ubisoft Connect yüklü veriler bulutla eşleştiriliyor diyor oyun açılmıyor. Bunu nasıl çözebilirim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bende böyle yapınca düzelmişti.
olmadı

Yaklaşık 1 ay önce Steam'den aldığım Watch Dogs açılmıyor. Ubisoft Connect yüklü veriler bulutla eşleştiriliyor diyor oyun açılmıyor. Bunu nasıl çözebilirim?

Yardımcı olabilecek var mı ben bu oyunu boşunamı aldım?

Rapor oluşturup paylaşabilir misiniz?

Rapor oluşturup paylaşabilir misiniz?

Oyunu .exe dosyası üzerinden yönetici olarak başlattığınız zaman herhangi bir sonuç alıyor musunuz? Bilgisayarınızda kol, direksiyon ve benzeri aygıt mevcutsa çıkarıp tekrar dener misiniz? Ayrıca ekran kartınızın sürücüsü güncel mi?

Yönetici olarak denedim olmadı oyun açılırken klavye ve soğutucu gidip geliyor onu çıkartıp deneyeyim ekran kartı sürücüm güncel.

Oyunu .exe dosyası üzerinden yönetici olarak başlattığınız zaman herhangi bir sonuç alıyor musunuz? Bilgisayarınızda kol, direksiyon ve benzeri aygıt mevcutsa çıkarıp tekrar dener misiniz? Ayrıca ekran kartınızın sürücüsü güncel mi?

Hocam denedim olmuyor açılmıyor.

Son düzenleme:
Uyumluluk modunu Windows 7 yapip dener misiniz? Oyunun .exe dosyasina sag tiklayin, özelliklere girin, uyumluluk sekmesinden yönetici olarak calistir dedikten sonra uygula deyin ve tekrar deneyin. Olmazsa yine ayni yerden tam ekran iyilestirmelerini de kapatip deneyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı