i5-9300H ve GTX 1650 bilgisayar Cyberpunk 2077 kaldırır mı?

İşletim sistemi
Windows 10
Bir önceki sayfadaki yazımı okuyun.

Yazmadan önce tüm mesajları okudum. Ancak atladığınız nokta arkadaşın ekran kartı mobil, yani laptop ekran kartı. Bu yüzden performansı GTX 780'den düşük. Yine de lowda olmazsa çözünürlüğü düşürerek oynayabilir. GTX 770 isteyen RDR2'yi bir şekilde oynatıyor bu sistem.

Son düzenleme:
Gereksinimler saçma 1060 ile 1650 arasında ciddi bir fark yok 470 ile de ciddi fark yok. RX470 ile 1060'ın oyun testlerine baktım %8-%10 farklar var hatta Vulkan kullanan Hitman gibi oyunlarda 1060'ı geçiyor. 470'i minimuma yazıyorsun da 1060'ı nasıl önerilene koyuyorsun bu nasıl iş bu ben çözemedim? Ama bence sorun önerilen gereksinimlerde. CD project Red bizi mi koparıyor anlamadım ben? Ya da NVIDIA için hayvani optimizasyon kastılar ama yine de mantıksız geliyor GTX780'de o kadar geride değil 1060'tan. Hadi hayırlısı.

AMD DX 12 çıktığında kartlarını bence daha optimize geliştirdiği için burada ufak fark atıyor gibi. Örneğin eskiden 1060 ile 580 karşılaştırılırdı şimdi yalın 1660 ile karşılaştırılıyor. DirectX 12'de bazı oyunlarda kafa kafaya tabii DirectX 11'de 1660 gözle görülür fark yaratıyor. Hadi DirectX 11'i baz alarak mı yayınladılar diyeceğim ama kabak gibi 12 yazıyor gerçekten çok garip.

AMD DX 12 çıktığında kartlarını bence daha optimize geliştirdiği için burada ufak fark atıyor gibi. Örneğin eskiden 1060 ile 580 karşılaştırılırdı şimdi yalın 1660 ile karşılaştırılıyor. DirectX 12'de bazı oyunlarda kafa kafaya tabii DirectX 11'de 1660 gözle görülür fark yaratıyor. Hadi DirectX 11'i baz alarak mı yayınladılar diyeceğim ama kabak gibi 12 yazıyor gerçekten çok garip.
Benim kafa almadı.
Yazmadan önce tüm mesajları okudum. Ancak atladığınız nokta arkadaşın ekran kartı mobil, yani laptop ekran kartı. Bu yüzden performansı GTX 780'den düşük. Yine de lowda olmazsa çözünürlüğü düşürerek oynayabilir. GTX 770 isteyen RDR2'yi bir şekilde oynatıyor bu sistem.
Eskisi gibi Laptop kartları da ciddi fark yaratmıyor. Neyse bir bakalım oyun çıksın kafa kalmadı iyice geç oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı