i5-9300HF sistemde Valorant tam performans çalışmıyor

mertcan6789

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Valorant'ta işlemcim tam performans çalışmıyor işlemci: Intel(r) Core(tm) i5-9300hf CPU @ 2.40GHz 2.40 GHz.

Hayır bundan önce 150-200 arası FPS alıyordum 8 GB ile.

RAM kullanıına baktınızmı RAM darboğaz oluyor mu ondan emin olmak lazım kaldı ki eskiden pcnizde RAM tüketimi az iken şimdi artmış olabilir çeşitli uygulamalarla ben 3.5 GB RAM kullanıyordum Win 10'da o zamanlar sıkıntı yoktu sonra 5 GB gibi değerlere çıkınca oyunlara yeterli RAM'i sağlayamadım ve FPS düşüşü oldu.

RAM kullanıına baktınızmı RAM darboğaz oluyor mu ondan emin olmak lazım kaldı ki eskiden pcnizde RAM tüketimi az iken şimdi artmış olabilir çeşitli uygulamalarla ben 3.5 GB RAM kullanıyordum Windows 10'da o zamanlar sıkıntı yoktu sonra 5 GB gibi değerlere çıkınca oyunlara yeterli RAM'i sağlayamadım ve FPS düşüşü oldu.

%87 kullanılıyordu oyun açıkken.

Hocam nasıl 150-200 alıyordun? Ben işlemcisi daha yeni model ile o kadar alamıyordum?

Alıyor.
Hocam nasıl 150-200 alıyordun? Ben işlemcisi daha yeni model ile o kadar alamıyordum?

Bir de hocam o attıınız UV de bende olmuyor bir uygulama açılmıyor ne yapcağız.

Yeni konumu açayım bu konuyla ilgili?

Geri
Yukarı