i5 9400F Anakart Tavsiyesi

@Liutenant
Ben sana ne diyorum peki? Farklı bir şey mi diyorum? Niye hemen "bir şeyi bilmiyorsanız konuşmayın" havalarına giriyorsunuz? Tartışma yapmayı bilmiyorsan sen konuşmayabilirsin ben fikrimi belirtiyorum. Aynı şeyi tekrar yazayım.

Oradaki satıcılara güveniyorsanız siz alabilirsiniz. Kendinizi kanıtlama çabasına bu kadar girmeyin, rahat olun.

@Liutenant
Ben sana ne diyorum peki? Farklı bir şey mi diyorum? Niye hemen "bir şeyi bilmiyorsanız konuşmayın" havalarına giriyorsunuz? Tartışma yapmayı bilmiyorsan sen konuşmayabilirsin ben fikrimi belirtiyorum. Aynı şeyi tekrar yazayım.

Oradaki satıcılara güveniyorsanız siz alabilirsiniz. Kendinizi kanıtlama çabasına bu kadar girmeyin, rahat olun.
Cümlenizin tamamını değerlendirin isterseniz. "Bakkal Bilgisayar"dan kastınız nedir? Benim aklıma geleni söyleyeyim. Garantisiz, ilgisiz ürün satanlara denir sanırsam. Ama öyle bir dünya yok.

Cümlenizin tamamını değerlendirin isterseniz. "Bakkal bilgisayar"dan kastınız nedir? Benim aklıma geleni söyleyeyim. Garantisiz, ilgisiz ürün satanlara denir sanırsam. Ama öyle bir dünya yok.

Bir sitede i5 9400F 999 Türk lirası iken İncehesap'ta 1330, ne demek yok?

Bir sitede i5 9400F 999 Türk lirası iken İncehesap'ta 1330, ne demek yok?
Her bakkal bilgisayar Çin'den getirdiği ürünü ya da toptancıdan aldığı ürünü satmıyor. Resmi firma garantisi veriyor. Serbest piyasa bu. Ben size AMD Türkiye garantili diğer sitelerden daha ucuz 1600AF sundum. Olayı anlamak istediğiniz gibi anlamayın.

Her bakkal bilgisayar Çin'den getirdiği ürünü ya da toptancıdan aldığı ürünü satmıyor. Resmi firma garantisi veriyor. Serbest piyasa bu. Ben size AMD Türkiye garantili diğer sitelerden daha ucuz 1600 AF sundum. Olayı anlamak istediğiniz gibi anlamayın.

Sen hala 1600 AF muhabbetindeysen gerçekten eğitilmez bir kör olduğunu ilan edeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı