i5 9400F Cyberpunk 2077 oynatır mı?

İşletim sistemi
Windows 10

Rovert

Hectopat
Daha fazla  
MSI GTX 1650 Super.
i5 9400F.
8 GB Corsair 2666MHz RAM.
MSI H310M anakart.

Bu sistem Cyberpunk 2077 kaldırır mı? Kaldirirsa hangi ayarlarda oynatır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gayet rahatlıkla oynarsınız. Bildiğim kadarıyla CDPR oyuna herhangi bir DRM Koruması da eklemedi. Yani sistem tüm performansını oyun için harcayabilecek.

MSI GTX 1650 Super.
i5 9400F.
8 GB Corsair 2666MHz RAM.
MSI H310M anakart.

Bu sistem Cyberpunk 2077 kaldırır mı? Kaldirirsa hangi ayarlarda oynatır?
Bende i5 9400F kullanıyorum,işlemci yönünden sıkıntı yaşamazsın ancak ekran kartın yetersiz kalabilir ayrıca 8GB ram artık yetersiz kalıyor +8GB ram daha alıp takviye yapman faydalı olacaktır sistemin için.Soruna gelecek olursam yüksek ayarlarda drop(kasma) yaşayacağın kesin gibi ama low ayarlarda rahat oynayabilirsin.

Untitled-1.jpg

Bazı arkadaşlar, Low ayarlarda oynanabileceğini iletmiş ama merak ediyorum: İstenen özellikler bu şekildeyken nasıl dediğiniz durum olacak? Oyunun nasıl bir optimizasyon ile çıkacağını bilmiyoruz, doğru ama resmi bilgiler bu yönde. Buna göre yorum yapmak daha makul değil mi?

Son düzenleme:
Bende i5 9400F kullanıyorum, işlemci yönünden sıkıntı yaşamazsın ancak ekran kartın yetersiz kalabilir ayrıca 8 GB RAM artık yetersiz kalıyor +8 GB RAM daha alıp takviye yapman faydalı olacaktır sistemin için. Soruna gelecek olursam yüksek ayarlarda drop(kasma) yaşayacağın kesin gibi ama Low ayarlarda rahat oynayabilirsin.

Bende i5 9400F kullanıyorum, işlemci yönünden sıkıntı yaşamazsın ancak ekran kartın yetersiz kalabilir ayrıca 8 GB RAM artık yetersiz kalıyor +
Eki Görüntüle 722576

Bazı arkadaşlar, Low ayarlarda oynanabileceğini iletmiş ama merak ediyorum: İstenen özellikler bu şekildeyken nasıl dediğiniz durum olacak? Oyunun nasıl bir optimizasyon ile çıkacağını bilmiyoruz, doğru ama resmi bilgiler bu yönde. Buna göre yorum yapmak daha makul değil mi?

8 GB RAM daha alıp takviye yapman faydalı olacaktır sistemin için. Soruna gelecek olursam yüksek ayarlarda drop(kasma.
Sanki evet oynanır gibi ama bir 8 GB RAM daha şart bence.

Artı -1 Eksi

Yeni konular

Geri
Yukarı