i5 9400F ile GTX 1050 Ti sistem tavsiyesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ekran kartının bu sistem için çok düşük olduğu yönünde bu konuda ve diğer platformlarda olumsuz yorum aldım ve ekran kartını gtx 1060 3gb yükselttim bu şimdilik benim için yeterli bir grafik kartı
Çok kötü bir tercih . O nun yerine rx 590 veya gtx 1660 almanız daha iyi olur artık o seriye para verilmez makul olmadığı sürece

Burada GTX 1060 tavsiyesi göremedim. 1350 TL o ekran kartına vereceğinize GTX 1660'a 1600 verin. Rx 590'a o fiyatı verin. Eğer dinlemeyecekseniz de keşke sormasanız.
buradaki yorumlar ekran kartı için olumsuz diğer platformlarda da açtım aynı konuyu oradaki yorumlarda en düşük 1060 6gb öneriyorlar ondan buraya yazdım sadece ekran kartı için 1600 gözden çıkardım. dediğiniz modele baktım herhangi bir markanınki çok bilinmeyen 1699 tl ben asus yada gigabyte almak istiyorum ondan fazla yüksek modele bakamıyorum ayrıca sizlerin yorumları önemli ne demek dinlemiyorum dinlemesem fikrim değişmezi!
Bence genel bütçenizi ve kullanım amacınızı belirtin. Çünkü sistem halen dengeli ve alınası değil.
Bütçe : ekran kartı için bütçem en fazla 1600 tl , 5 adet alacağım bu sistemden
Kullanım amacımız : oyun için

buradaki yorumlar ekran kartı için olumsuz diğer platformlarda da açtım aynı konuyu oradaki yorumlarda en düşük 1060 6gb öneriyorlar ondan buraya yazdım sadece ekran kartı için 1600 gözden çıkardım. dediğiniz modele baktım herhangi bir markanınki çok bilinmeyen 1699 tl ben asus yada gigabyte almak istiyorum ondan fazla yüksek modele bakamıyorum ayrıca sizlerin yorumları önemli ne demek dinlemiyorum dinlemesem fikrim değişmezi!

Bütçe : ekran kartı için bütçem en fazla 1600 tl , 5 adet alacağım bu sistemden
Kullanım amacımız : oyun için

Sizin çok bilinmeyen dediğiniz marka inno3D muhtemelen ama bilindik ve kaliteli bir markadır Türkiye pazarına yeni girdi gayet ideal ve kaliteli zaten zotac ile partner şirket

bu sistemden 5 adet alacağım arkadaşlar onun için bütçe sınırı aşmadan orta yollu bir ekran kartı ile devam etmek istiyorum 1 adet alacak olsam 2080 alıcam ama bütçe sınırlı doğru kullanmam lazım onun için sizin değerli yorumlarına başvuruyorum

Sizin 1 tanesi için ayırdığınız toplam bütçenin ne kadar olduğunu söylerseniz yardımcı oluruz.

bu sistemden 5 adet alacağım arkadaşlar onun için bütçe sınırı aşmadan orta yollu bir ekran kartı ile devam etmek istiyorum 1 adet alacak olsam 2080 alıcam ama bütçe sınırlı doğru kullanmam lazım onun için sizin değerli yorumlarına başvuruyorum
Arkadaşlar zaten belirtmişler, sistem dengesiz olmuş biraz.Ekran kartı olarak kesinlikle GTX 1050 Ti`den uzak dur.GTX 1660 öneririm, marka olarak Inno3D olacak ama merak etme kaliteli, dandik değil.
Popüler bir markanın ürününü almakta kararlıysan RX 580 alabilirsin, ama arada en az 20 FPS fark var.
RX 580 :
( Bazı ürünler 4GB, bazı ürünler ise 8GB VRAM barındırıyor )

5 adet alacakmışsınız. Benim yorumuma kulak verin çünkü İtopya' da RX580 OC 8GB 1500TL. Mis gibi kaçırmayın son 14 ürün.

Ekleme yapıyorum. 2 oyun hediyeli ve Sapphire yanı AMD' nin en iyi partneri ekran kartı bakımından.
Link: Sapphire Pulse OC RX580 8GB GDDR5 256Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı | ITOPYA

Tekrar ekleme yapıyorum :D Son 24 saati kalmış alamayabilirsiniz.

İşlemciden kısıp ekran kartını yükseltin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı