i5 9400F - R7 240 sistem Bannerlord oynatır mı?

Watmann hatası ile uğraşmak istemiyorsan amdden kart alma. Zaten ucuz olmasının sebebi bu. Ürün problemli olunca başka nasıl satıcaz ki?
Rapor edecektim ancak rapor yasağım var. Yanlış bilgi çünkü, o yüzden. Problemli AMD ürünlerinin sarı sitede peynir ekmek gibi gittiğine bakabilirsin. Yani biz bu forumda, hergün şu diyaloğu yaşıyoruz. Ancak yine de daha WattMan'ın ne olduğunu bile bilmeyen insanlar çıkıp ahkam kesebiliyor. İnan anlatmaktan dilimizde tüy bitti, kulaktan dolma bilgiler, ezberden. :)

Sen 3050 gibi söğüş kartlarından devam.

Rapor edecektim ancak rapor yasağım var. Yanlış bilgi çünkü, o yüzden. Problemli AMD ürünlerinin sarı sitede peynir ekmek gibi gittiğine bakabilirsin. Yani biz bu forumda, her gün şu diyaloğu yaşıyoruz. Ancak yine de daha WattMan'ın ne olduğunu bile bilmeyen insanlar çıkıp ahkam kesebiliyor. İnan anlatmaktan dilimizde tüy bitti, kulaktan dolma bilgiler, ezberden. :)

Sen 3050 gibi söğüş kartlarından devam.

Benim çok AMD kullanan arkadaşım var hiçbir sorun yaşamıyorlar. Ama ne hikmetse bu foruma girince herkes AMD'yi kötülüyor bozuk diyorlar. anlamış değilim. 😁

Benim çok AMD kullanan arkadaşım var hiçbir sorun yaşamıyorlar. Ama ne hikmetse bu foruma girince herkes AMD'yi kötülüyor bozuk diyorlar. anlamış değilim. 😁
Herkes kendi malını övme peşinde, bir sonraki aşaması da "bizde reflex var" falan demek olur. Yanlış anlaşılmasın ama GTX serisi kart alıp Nvidia övmek biraz gözü kapalı savunmak gibidir. Çünkü RT yok, DLSS yok. RTX serisinde en azından AMD'ye karşı savunacağın şeyler var, ama GT/GTX serilerine sahip kişiler zaten AMD'nin çoğu teknolojisini kullanıyor. Bundan 2-3 yıl kadar önce, RX 570 fiyatına 1050 Ti satılıyordu. Akıl var mantık var.

Yeni konular

Geri
Yukarı