i5 9400F Sistem Nasıldır?

Sen önce yazmayı öğren saygılı konuşmayı öğren bak forumdayız ergensin maximum 15 yaşındasın uza hadi sanane lan para benim sanamı soracağım bu foruma böyle dengesizler alınıyor ya ona yanıyorum ben.

Bak kardeşim, birincisi 16 yaşındayım, yaşla zeka boy olcusecek olaydı sen benden daha zeki olurdun. İkincisi ise sen Türkçe'de uyuyorken ben okul 3. suydum. Üçüncüsü senin gibi düşük IQ lular alınıyor da ben mi alınacağım? Dördüncusu bir şey sormuşsun doğru yapmanı soyluyorum cahil gibi kendinin doğru bildiğini savunuyorsun. Yardım etmeye çalışıyoruz, zaten bize sormuşsun. Allah'ım IQ seviyem düşüyor, help!
Arkadaşım insanların yorumlarını, fikirlerini zerre takmayacaksın, umursamayacaksın neden böyle bir konu açıyorsun? Asıl senin gibilerin bu forumdan uzaklaştırılması gerekiyor, arkadaş sana ne güzel o sistemin o kadar fiyat etmeyeceğini belirtmiş madem illa da bunu alıcam diye diretiyorsun neden konu açıyorsun al, geç arkadaşım. Ne milleti yoruyorsun burda?

Komik, "nasıldır?" diye konu açıyor ama "kötüdür" diyenleri azarlıyor :D
Aynen öyle, arkadaşda sorun var. Forum ne işe yarar bilmiyor.

Sen önce yazmayı öğren saygılı konuşmayı öğren bak forumdayız ergensin maximum 15 yaşındasın uza hadi sanane lan para benim sanamı soracağım bu foruma böyle dengesizler alınıyor ya ona yanıyorum ben.
Bu forumda her yaş aralığında insana yer vardır üslubunuza dikkat etmelisiniz insanlarla bu şekilde iletişim kurmazsınız!.

Yeni konular

Geri
Yukarı