i5-9400F sistem toplama

Enes_G

Decapat
i5-9400F işlemci (3 ay kullanilmiş)
ASUS H310 anakart (sıfır)
8 GB Kingston RAM (sıfır)
240 GB SSD (sıfır)
500 GB SSD (sıfır)
Kasa (sıfır)
500 Watt Power (sıfır)
1050 Ti 4 GB 128 Bit (sıfır)

Hepsi toplam 3300. Sizce nasil? GTA açar mı? ARK falan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle maksimum bütçenizi belirtirseniz sistem toplamak içinde yardım edebiliriz, genel olarak yorumlarsam.
İşlemcin güzel oyunlar için alınır.
Anakart B serisi olsa daha iyi olur fakat H seriside iş görür.
Günümüz oyunları için artık 16 GB bellek gerekli bu yüzden iki adet SSD yerine 1 adet alıp belleği 16 GB yapmanız olacaktır.
Kasa ve PSU markası belirtilmemiş bunları belirtirseniz daha iyi olur, kasanın fanları var mı veya PSU iş görür mü anlayabilmemiz için.
1050 Ti yıllanmış bir ekran kartı bunun yerine daha güncel bir kart öneririm.

RAM'e iyi deyip yetersiz kalabilir demek 😂😂
Kendi kendine çelişmek deniyor buna sanırım.
RAM'iniz gayet iyi diğerlerine aldanmayın GTA V'in yiyeceği en fazla RAM 6 GB. Bu sistem Ark'ı da açar fakat RAM yetersiz kalabilir.
Adama 2 tane SSD aldırıp ne yapacaksın 8 GB bellekle ? Günümüz oyunları 16 GB bellek istiyor 2 tane SSD değil !!!
Kızgın

Kasayi falan bilmiyorum tanidiktan alacagim bana kendisi sistem oneriyor eger solersem RAM'leri 16 GB yapabiliriz ancak bütçem 4000 TL ekran kartini guzel bir şey alamayabilirim. Bir de şu 2 SSD mevzusunu anlamadim.

Kasayi falan bilmiyorum tanidiktan alacagim bana kendisi sistem oneriyor eger solersem RAM'leri 16 GB yapabiliriz ancak bütçem 4000 TL ekran kartini guzel bir şey alamayabilirim. Bir de şu 2 SSD mevzusunu anlamadim.

Bu sisteme 2 SSD fazla olur. O yüzden RAM'ı 16 yapın diyoruz

Yeni konular

Geri
Yukarı