i5 9400F sistem Windows 11'e yükseltilmeli mi?

Mustafa1421

Centipat
Daha fazla  
Sistemim:

i5 9400F,
ASUS ROG Strix RX 470,
16 GB RAM.

Sizce Windows 11'e yukseltmeli miyim? Windows 11'de bug var falan diyorlar bir de sistemim Windows 11'i kaldırır mı? Eski sistemim Windows 11 yükledigim zaman yanmıştı.

Sistemim:

i5 9400F,
ASUS ROG STRIX RX 470,
16 GB RAM.

Sizce Windows 11'e yukseltmeli miyim? Windows 11'de bug var falan diyorlar bir de sistemim Windows 11'i kaldırır mı? Eski sistemim Windows 11 yükledigim zaman yanmıştı.

Benim de i5-9400F'im var. Ve yükselttim. Performans artışı aldım. Ama ben hiç buglara denk gelmedim.

Sisteminiz çok da eski sayılmaz, yükseltilir de eğer halihazırda windows 10 kullanıyorsanız gerek yok gibi. Format falan atacaksınızdır, atmışken yükseltiyim dersiniz tamam fakat diğer türlü sadece windows 11 yüklemek için uğraşmayın.

Sisteminiz çok da eski sayılmaz, yükseltilir de eğer halihazırda windows 10 kullanıyorsanız gerek yok gibi. Format falan atacaksınızdır, atmışken yükseltiyim dersiniz tamam fakat diğer türlü sadece windows 11 yüklemek için uğraşmayın.
Windows Update üzerinden güncelleme yapıyor gibi yükseltebiliyorsunuz. Şahsen ben hiç uğraşmadan yükselttim.

Bende windows10 pro var yukseltmeme degermi sizce

Geri
Yukarı