i5-9400F ve GTX 1050 Ti sistemin Cyberpunk 2077 Performansı

YmnSkbN

Hectopat
Daha fazla  
Çıktığında Cyberpunk 2077 almak istiyorum. Cyberpunk 2077'de kaç FPS alırım veya ekran kartım kaldırır mı?

Sistemim:
Ekran Kartı: MSI NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti Gaming X 4 GB İşlemci: Intel Core i5 9400F 4.1GHz Anakart: MSI H310 PRO-VD Plus RAM: Kingston HyperX Fury 16 GB 2666 MHz DDR4 İşletim Sistemi: Windows 10 Pro Klavye: Rampage KB-R90 Orion RGB Blue Switch Kulaklık: Rampage Recon R21 Mouse: Inca IKG-330 Combo (Yakında değişecek) Monitör: Rampage RM-644S 31.5" 165Hz 1ms Konsol: PlayStation 4 Pro Slim

Son düzenleyen: Moderatör:
Çıktığında Cyberpunk 2077 almak istiyorum. Cyberpunk 2077'de kaç FPS alırım veya ekran kartım kaldırır mı?

sistemim:
ekran kartı: MSI NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti Gaming X 4 GB işlemci: Intel Core i5 9400F 4.1GHz anakart: MSI H310 PRO-VD Plus RAM: Kingston HyperX Fury 16 GB 2666 MHz DDR4 işletim sistemi: Windows 10 Pro klavye: Rampage KB-R90 Orion RGB Blue Switch kulaklık: Rampage Recon R21 mouse: Inca IKG-330 combo (yakında değişecek) monitör: Rampage RM-644S 31.5" 165Hz 1ms konsol: PlayStation 4 Pro Slim.

Hocam konsolda önemli şimdi PS4 Pro olsaydı daha iyi FPS olurdu bir de PSU'nuz RGB ise bir 200FPS daha alırsınız bunları da daha detaylı belirtin.

Oyun çıkmadığı için net bir şey söylemek zor. En azından bilgisayarınız kaldırmazsa GeForce Now üzerinden oynama imkanınız olduğunu söyleyebilirim.

Hocam konsolda önemli şimdi PS4 Pro olsaydı daha iyi FPS olurdu bir de PSU'nuz RGB ise bir 200FPS daha alırsınız bunları da daha detaylı belirtin.
moderatör imzayı kopyalayıp yapıştırmış ben yazmadım.
TC kimlik nonu eksik yazmışşın o olmadan bir şey diyemeyiz
Konuya gelirsek en kötü ihtimal Low ayarlarda oynarsın.
Kaç fps alacağını sormuşsun ama kulaklık, klavye ve mouse ni de yazmışsın :D
Bilgisayar kasanda ışık varmı? Fanlar RGB'mi?
Psyi de unutmayalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı