Çözüldü i5 9400F ve GTX 1660 Ti Vatan'daki sistem alınır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
.

Bu sistemi sizce alınır mı? İleri de RAM yükseltmesi yapacağım. Tek sorum var bu sistemle alakalı kasa ve PSU iyi mi? Ben bu civarda 1660 Super sistem alacaktım yine sizler kasanın ve PSU'nun kötü olduğunu söylediğiniz için almadım, ben şimdi bu kasaya ve PSU'ya güvenebilir miyim? Ya da bu fiyata daha kaliteli bir hazır sistem alabilir miyim?
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
9. nesil i5 almayın. Önbelleği Ryzen 5'e göre düşük. 6 Core 6 Thread, Platform geleceği yok vs. Onun dışında güzel sistem.
.

Bu sistemi sizce alınır mı? İleri de RAM yükseltmesi yapacağım. Tek sorum var bu sistemle alakalı kasa ve PSU iyi mi? Ben bu civarda 1660 Super sistem alacaktım yine sizler kasanın ve PSU'nun kötü olduğunu söylediğiniz için almadım, ben şimdi bu kasaya ve PSU'ya güvenebilir miyim? Ya da bu fiyata daha kaliteli bir hazır sistem alabilir miyim?
Teşekkürler.
Kasa ve PSU iyi. Sistem Vatandan alınacaksa iyi bir sistem ama başka yerlerden o fiyatlara RTX 2060 veya 5600XT sistem toplanabilir.

Örnek olarak bunu atayım. Sadece SSD değişmeli. Onu da aradaki 150TL fiyat farkı ile yükseltirsiniz 😀

Hocam kasa ve PSU güvenilir marka. Intel sistemi geliştirmek daha pahalı olur. Sonuçta işlemci ekran kartını besler.

Peki rtx 2060 sistem hazır olabiliyorsa ne ala bunun hakkında bir bilginiz varsa yardımcı olabilir misiniz ben çok bakmama rağmen öyle bir şey bulamadım :D

5600XT sistemi yukarıda atmıştım. RTX 2060 olanı da buraya bırakayım 😀

Değişmesi gereken bir parça yok ama aradaki 400TL kadar fiyat farkı ile özelleştirmeler yapabilirsiniz.

.

Teşekkürler.
PAHALIII. Boş fiyat çok pahalı. Eğer marka takıntınız yok ise hava sirkülasyonu iyi olan bir 6 fanlı kasa ile rtx li sistem 6 bin e kurulabilir. Yukarıda ki teknobiyotik linkinden kasayı mech seçerseniz işlem tamamlanmış olacaktır. Sıcaklık çok önemsemiyorsanız xfx in rx 5700xt si ve ya 3300 tl ye başka model rx 5700 tx olabilir.

PAHALIII. Boş fiyat çok pahalı. Eğer marka takıntınız yok ise hava sirkülasyonu iyi olan bir 6 fanlı kasa ile rtx li sistem 6 bin e kurulabilir. Yukarıda ki teknobiyotik linkinden kasayı mech seçerseniz işlem tamamlanmış olacaktır. Sıcaklık çok önemsemiyorsanız xfx in rx 5700xt si ve ya 3300 tl ye başka model rx 5700 tx olabilir.
ne yazıkki sıcaklık önemsiyorum
:D

ne yazıkki sıcaklık önemsiyorum
:D
Dostum Gigabyte ın rx 5700 xt modelinin sıcaklıklarına şimdi baktım. 60 derece civarları yani iyi bir sıcaklığa sahip. XFX dicektim de o da çok sıcak be :D. Bu ekran kartlı bir sistem önerebilirim istersen. Bir de ne için kullandığın önemli sırf oyun mu yazarsan sevinirim.

Dostum Gigabyte ın rx 5700 xt modelinin sıcaklıklarına şimdi baktım. 60 derece civarları yani iyi bir sıcaklığa sahip. XFX dicektim de o da çok sıcak be :D. Bu ekran kartlı bir sistem önerebilirim istersen. Bir de ne için kullandığın önemli sırf oyun mu yazarsan sevinirim.
gerçekten de sırf oyun yardımcı olduğun için teşekkürler önerirsen sevinirim dediğin sistemi

Geri
Yukarı