i5 9400F ve RTX 2060 sistem darboğaz yapar mı?

Abi sen bu parçaları aldın mı işlemcin mi var neden intel istiyorsun amd alırsın. Çünkü işlemcini yükseltirsin yarın 1000 serisinden 5000 serisine kadar işlemcini yükseltebilirisn ozaman 1600 al 1000 tl hiç bir sorun yaşamazsın. Yarın gün yada öbürkü zamanda rahat satarsın 1600 eklersin üstüne 3000 serisi yada 5000 serisi alırsın.

Abi sen bu parçaları aldın mı işlemcin mi var neden Intel istiyorsun AMD alırsın. Çünkü işlemcini yükseltirsin yarın 1000 serisinden 5000 serisine kadar işlemcini yükseltebilirisn o zaman 1600 al 1000 TL hiçbir sorun yaşamazsın. Yarın gün ya da öbürkü zamanda rahat satarsın 1600 eklersin üstüne 3000 serisi ya da 5000 serisi alırsın.

AMD kullanıyorum fakat AMD işlemciler daha pahalı oluyor.

Abi hata yapma hata yapıyorsun yarın öbürkün sistemini yükseltmek isteyeceksin intel 9. seri 10 takamazsın 11 takamazsın yine de sen blirisn ama b450 de işemcini 5000 serisine kadar yükseltebilirisin ekran kartını yükseltebilirsin.
Abi en ucuz amd işlemciler yapma gözünü seveyim.

Hocam 10400F, 9400F den daha ucuzken 10400F almanızı tavsiye ederim.

Anakart olarakta bunu alın.

Abi hata yapma hata yapıyorsun yarın öbürkün sistemini yükseltmek isteyeceksin Intel 9. seri 10 takamazsın 11 takamazsın yine de sen blirisn ama B450 de işemcini 5000 serisine kadar yükseltebilirisin ekran kartını yükseltebilirsin.

Abi en ucuz AMD işlemciler yapma gözünü seveyim.

Bu sözle sana inanıp gaza geliyorum mağazaya gidiyorum

Hocam 10400F, 9400F den daha ucuzken 10400F almanızı tavsiye ederim.

Anakart olarakta bunu alın.

5 9400F. buna olurmu.

Hocam 10400F, 9400Fden daha ucuzken 10400F almanızı tavsiye ederim.

Anakart olarak da bunu alın.

ya da aklıma bir fikir geldi kardeşimede sürpriz yaparım arasındaki farkıda görmüş olurum.
Birazcık cüzdan uçucak ama ikisini de alma taraftarıyım tamam o zaman ben en yakın dükkana gidip alıyorum.

Bu sözle sana inanıp gaza geliyorum mağazaya gidsenin ilk açıklamda

ya da aklıma bir fikir geldi kardeşimede sürpriz yaparım arasındaki farkıda görmüş olurum.
Birazcık cüzdan uçucak ama ikisini de alma taraftarıyım tamam o zaman ben en yakın dükkana gidip alıyorum.
Abi ben sana söyleyim ilk açıklamanda bir tek intel işlemcin yanlış b450 amd işlemci alacaksın buda 500 daha ekle almışkın 3000 serisi al dedim 1000 bütçen varya her konuda senin için iyi olur fps ve bayaga bayaga işte.

Yeni konular

Geri
Yukarı