i5 9400F vs Ryzen 5 2600 Sistem

Serhat5005

Decapat
Ben şimdi İncehesap'tan bir PC topladım, bu sisteme bakabilir misiniz ve bana eksiklerini söyleyebilir misiniz?
Sistem bu, Sinerji'den hazır alacagım bir sistem vardı fakat ekran kartı cok ısınıyor. Videosu da mevcut. Gigabyte oldugu için Asus modeline geçmek istedim ve böylece SSD'den ve kasadan kısmak zorunda kaldım. Aklımda şu soru kaldı, ben tamamen oyun odaklı istiyorum, render işleri ile falan uğraşmayacağım. Aşağıya size bir link bırakıcam, o bilsiyara bakın ve hangisini tercih etmem gerekiyorsa bana yardımcı olun.
Bu PC'den de SSD ve kasadan kısınca, ekran kartını da ekleyince aynı fiyata geliyor. Intel performans olarak Ryzen 2600'den önde gidiyor ama aklımda şu soru kaldı: RAM'ler ve anakart düşük oldugu için daha az mı performansını görürüm?
Hangisini seçmeliyim, acil yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bakın efendim itopyaya yaklaşık 1 ay 17 gün önce bu e postayı gönderip stoka ne zmn gelip gelmeyeceğini sordum ki anlaşıldıgı üzere hala cevap yok sizcede bnim farklı sitelere yönelip biraz bilgi almam ve frsiby markasını tam olarak bilmediğim için sizden burda yardım istiyorum

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    4,2 KB · Görüntüleme: 88

Dosya Ekleri

• 6000-6500.png
    6000-6500.png
    60 KB · Görüntüleme: 66
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı