i5 9400F yanına RX 5700 XT alınır mı?

RX 5700 XT'den uzak durun, alınmaz. Genel olarak sorunlu olduğu belirtiliyor. Bu işe girişecekseniz minimum RX 6xxx serisine göz atın. Bütçe ne kadar bu arada?
Tek tük sorunları da olsa rx500 serisiymiş gibi uzak durun alınmaz denilecek bir kart değil. Ben kendim 2 sene kullandım, 5700xt değil fakat iki arkadaşım da 5500xt kullanmıştı hiçbirimiz sorun yaşamadık. Sorunu yoktur demiyorum ama bahsettiğiniz yazılım sorunları yıllar içinde çözüldü diye biliyorum. Siyah ekran vb...

Tek tük sorunları da olsa rx500 serisiymiş gibi uzak durun alınmaz denilecek bir kart değil. Ben kendim 2 sene kullandım, 5700xt değil fakat iki arkadaşım da 5500xt kullanmıştı hiçbirimiz sorun yaşamadık. Sorunu yoktur demiyorum ama bahsettiğiniz yazılım sorunları yıllar içinde çözüldü diye biliyorum. Siyah ekran vb...

Diğer RX xxxx kartlardan ayrı olarak RX 5xxx serisi sorunlu doğdu. WattMan hataları vb. daha yoğundu. İkinci elde pek temizine rastlayabileceğini zannetmiyorum. Hem daha güncel hem daha sorunsuz bir deneyim için en azından RX 6600 almalı bana kalırsa. Hatta bir kaç yüz ekleyerek 6600 XT alabilir konu sahibi, o fiyat aralığında.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı