RX 5700 XT alınır mı?

Ademsh

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
H110M PRO VD-İ5 6500-GTX 750 Tİ-16GB DDR4 3200MHZ
Arkadaşlar, 3800 TL bu kart alınır mı? MSI markası şu anki kartım ASUS GTX 750 Ti. Kart güç olarak 6600'den güçlü diyorlar. Sadece merak ettiğim WattMan hatası denilen bu sorunu kartı test edip öğrenebilir miyim?

Arkadaşlar, 3800 TL bu kart alınır mı? MSI markası şu anki kartım ASUS GTX 750 Ti. Kart güç olarak 6600'den güçlü diyorlar. Sadece merak ettiğim WattMan hatası denilen bu sorunu kartı test edip öğrenebilir miyim?
Bence birazcık belalı bir kart. Aldığın zaman şanslıysan sorun çıkartmaz, ama değilsen.. :D . Bence azıcık daha bütçe çıkartıp temiz RX 6600 almak daha mantıklı.

Bence birazcık belalı bir kart. Aldığın zaman şanslıysan sorun çıkartmaz, ama değilsen. :D. Bence azıcık daha bütçe çıkartıp temiz RX 6600 almak daha mantıklı.

Hocam NVIDIA da olur fark etmez bana acil bir kart gerekiyor 2.el 5000k limilt para olarak (6600 bulabilsem aslında olur ama 6000kdan baslıyor artık onlarda)

Ben de zamanında arasında kaldım RX 6600 ve RX 5700 XT bütçem yoktu. Zorlayıp 6600 aldım. Kumar oynamış olmak istemiyorsan RX 6600 bulmaya çalış, RTX 2060 Super de bakabilirsin alternatifinde.

3800TL'ye alacaksanız ve satıcıyı tanımıyorsanız karta dikkat edin. Bu kartlar ile zamanında hunharca mining yapıldı, bios değiştirilmiş olabilir. VRAM'ler aşırı hızlandırılmış olabilir.

RX 6600'den burun ucuyla önde bir karttır, fakat bu kafa kafaya performansı daha çok ısınarak daha çok güç çekerek yapmaktadır orası ayrı mevzu. Kart temiz ise fiyatı beğendim ama, kısıtlı bütçe için kurtarıcı niteliğinde sayılabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı