i5 9400F'i en ucuz nereden alabilirim?

Hüseyin42

Megapat
Makaleler
15
Daha fazla  
Şu an sinerjide 964 TL'ye buldum. Bundan daha ucuza satan bir yer bilen var mı? Eğer yoksa sipariş edeceğim. Eğer önümüzde herhangi bir indirim günü falan varsa 1-2 hafta daha bekleyebilirim. Ayrıca V2 ibaresi ne oluyor, işlemcinin revizyonlu hali mi?

Bu arada bekleme nedenim Vatan'dan alacağım anakartın sepetten ödeme ekranına geçerken aniden 1000 TL olması. Alternatif daha ucuz anakart arayacağım mecburen. Black Friday bana yaramadı. :(

ad.png

Annotation 2019-12-03 180652.png

Son düzenleyen: Moderatör:
964 lira gayet uygun, alabilirsin oradan. Anakarta gelirsek resimdeki büyük ihtimalle yanlış fiyatlandırmadan kaynaklı. O anakartı o fiyattan bulsam şuan ben bile zevkine alabilirim.
Benim önerim Asus EX-B365M-V modeli. Net kafeler gibi ağ üzerinden ve uzun süreli çalışan yerler için özel üretilmiş dolayısıyla diğer B serilerinden kaliteli bir anakart ve yine hitap ettiği kesimden ötürü fiyatı düşük. Zaten normalde tek satılmaz, 10' lu kutularda satılır. Bu yüzden kutusu yok diye biliyorum zira bizde aldığımızda kartonda on'lu şekildeydi,kutusu yoktu.

964 lira gayet uygun, alabilirsin oradan. Anakarta gelirsek resimdeki büyük ihtimalle yanlış fiyatlandırmadan kaynaklı.
Yanlış fiyatlandırma değil. Cuma günü tüm anakartlar indirimdeydi. Benim kartta 600 TL vardı gece 12'ye kadar sürüyor zaten diye rahat takıldım, tam alacağım vakit 10:40 civarında eski fiyatına döndü. Diğer anakartlar 100-130 TL inerken en fazla indirime bu girmişti. :D

Sinerji'de kargo ile birlikte 974 TL'ye falan geliyor. Burada daha ucuz:

Anakart olarak da indirimleri beklemeyeceksen aşağıdakileri öneririm.

Yanlış fiyatlandırma değil. Cuma günü tüm anakartlar indirimdeydi. Benim kartta 600 TL vardı gece 12'ye kadar sürüyor zaten diye rahat takıldım, tam alacağım vakit 10:40 civarında eski fiyatına döndü. Diğer anakartlar 100-130 TL inerken en fazla indirime bu girmişti. :D
Yaşamışlığım var, oluyor böyle Vatan'da doğru. Ama üzüldüm, iyi de fiyat indirmişler. Kaçırmışsın tüh.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Tolga Samet Gelbura.com'u tavsiye etmiyorum hocam. Arctic Freezer 34 aldım. Kargoyu vermişler ama üzerine gönderici ismi yazmadan. Ayrıca kargoyu Bilişimport'tan vermişler. Ankara Tandoğan'da kargo şubede bir saat kargo aradık. Bilişimporttan yetkili geldi o buldu en son. Destek sistemi de bana cevap olarak "eyv" yazdıktan sonra anladım ki alışveriş yapılmaz. :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı