i5 9400F'i en ucuz nereden alabilirim?

@deleted Bilişimport'tan daha ucuza satıyordu, garip. Sıkıntı sadece gönderici ismini yazmayı unutmaları sanırım, site hakkında fazla fikrim yok ancak genel olarak memnun kalmış alışveriş yapanlar.

Annotation 2019-12-03 184453.png

Çekim yapınca bu hatayı verdi ve kartımdan 2 TL çekilmiş. Desteğe yazdım bakalım ne olacak. Durduk yere paradan da olduk.
Düzenleme: Biraz araştırdım, parayı google çekmiş. Otomatik form doldurma işlemini kabul etmiştim. Kartın gerçek olup/olmadığını test ediyorlarmış. O kadar kart eklememe rağmen ilk defa denk geldim. :D
Saat= 10:50.
974.45 kuruşa sinerji'den aldım. Gelbura'dan defalarce denedim çekmedi. Destek ekibi sitede bir sıkıntı yok diyor. Bir an harçlık avans'tan kullanamadığımı düşünüp üzülmüştüm. Neyse -8.55 zarardayız sonuç olarak. Umarım ertesi gün işlemci bedava dağıtılmaz. 1 ay önce 2700'e aldığım samsung telefon şu an 2000 TL'ye satılıyor da..

Annotation 2019-12-03 224411.png

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı