i5 9600KF sistem CS:GO'da düşük FPS veriyor

BorisMarkom

Femtopat
Daha fazla  
RAM
Corsair Vengeance 16 GB DDR4 3600MHz.
Ekran kartı
ASUS ROG STRIX GeForce GTX 1660 Ti 6 GB.
Anakart
Msı Mag Z390M Mortar 4400Mhz
İşlemci
Intel Core i5 9600KF 3.7GHz
Herkese merhaba.
Sistemim iyi olmasına rağmen CS:GO'da çok düşük FPS alıyorum bu sorun bir tek CS:GO'da var PUBG, R6, Rocket League, Batman Arkham Knight VS. oyunlarda değerlerim çok normal.
CS:GO başlatma seçeneklerini ayarladım olmadı. Oyunu sildim yükledim olmadı. NVIDIA ayarlarını yaptım olmadı. Format attım olmadı.
Sistem gereksinimlerim:
-SSD: Toshiba OCZ 500GB M.2 SSD.
Sistem gereksinimlerim böyle eskiden 260-350 arasında gidip geliyordu sonra anlamadığım bir sebepten 50-120 arası almaya başladım yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim.
(Görselde normal bir alana baktığımda 80 alıyorum boş bir alana baktığımda 300'e yükseliyor.)

1.png

2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam ayarlarından broadcasting'i ve remote Play'i devre dışı bırakın. İlginç bir şekilde aynı sorunu 5 yıl önce yaşadığımda böyle çözülmüştü.

Kanka denedim ama olmadı teşekkür ederim önerin için.
Steam ayarlarından broadcasting'i ve remote Play'i devre dışı bırakın. İlginç bir şekilde aynı sorunu 5 yıl önce yaşadığımda böyle çözülmüştü.

Sorunun ne olduğunu daha anlayamadım yani işlemci değerlerim ve sıcaklığı normal gibi ekran kartı kullanımı CS'ye göre fazla gibi yani sorunun ne olduğunu bulamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı