i5 sistemde Twitch yayını kasıyor

qMustafaq

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar ben Twitch yayını açmak istiyordum fakat açtığımda yayin kasiyor bilgisayar özelliklerim: Intel Core i5 11.nesil RTX3050 16 GB RAM internet hızım download 12.5 upload 3.8 yayına 1200 bitrate veriyorum acaba çözümü var mıdır

Merhabalar ben Twitch yayını açmak istiyordum fakat açtığımda yayin kasiyor bilgisayar özelliklerim: Intel Core i5 11.nesil RTX3050 16 GB RAM internet hızım download 12.5 upload 3.8 yayına 1200 bitrate veriyorum acaba çözümü var mıdır?

Upload çok düşük. Yetmediğinden normaldir.

Merhabalar ben Twitch yayını açmak istiyordum fakat açtığımda yayin kasiyor bilgisayar özelliklerim: Intel Core i5 11.nesil RTX3050 16 GB RAM internet hızım download 12.5 upload 3.8 yayına 1200 bitrate veriyorum acaba çözümü var mıdır
Upload hızın düşük kullandığın internet sağlayıcısından upload hızı daha yüksek bir pakete geçmen lazım.

Twitch zaten çoğu bilgisayarda yavaş çalışıyor, sorunun internette olduğunu düşünmüyorum.
Çok sorunlu Twitch, yayın izletmiyor, izler iken bilgisayarda başka bir işlem yapamıyorum.

Twitch zaten çoğu bilgisayarda yavaş çalışıyor, sorunun internette olduğunu düşünmüyorum.
Çok sorunlu Twitch, yayın izletmiyor, izler iken bilgisayarda başka bir işlem yapamıyorum.

Arkadaş izlemiyor. Yayın açıyor. Ayrıca kasmıyor bende.

Yayın ayarlarınızı atabilir misiniz? Özellikle OBS'in yayın sekmesini. Kodlama ayarlarınızda bir sorun olması gerekli, normal şartlarda kasmamalı.

Yayın ayarlarınızı atabilir misiniz? Özellikle OBS'in yayın sekmesini. Kodlama ayarlarınızda bir sorun olması gerekli, normal şartlarda kasmamalı.
20210709_160840_mfnr.jpg

Output mode kısmını "Advanced" ya da Türkçesi ile "Gelişmiş" yapın. Daha sonra kodlama ayarı veya preset seçeneğini performans veya en iyi performans yapın.

Yeni konular

Geri
Yukarı