i7 10700 sistem nasıldır?

Bütçe
1200
Arkadaşlar,
Paramı çöpe atmak istemiyorum itopya üzerinden amd yada intel farketmez bir sistem paylaşırsanız onu seçeyim bunu iptal edebilirim.
İptal ettim arkadaşlar,
acil bir destek verirseniz hemen yeni siparişi oluşturayım

Sistemi almadan önce konu açsaydınız keşke. :/

Olması gerekenden fazla para ödediniz sisteme ve ayrıca bazı bileşenler hiç iyi değil.

SHP650 V2 bu bütçede tercih edilememesi gereken bir güç kaynağı idi, iç yapısı eski ve korumaları eksik.

Düz i7-10700 almanızın amacı yok çünkü zaten sistemde ekran kartı var, kullanmayacağınız dahili grafik birimi için fazla fiyat ödediniz. 5600X+ üst seviye B450 anakart kullanabilirdiniz.

Bir diğer fiyat şişiren eleman ise Windows lisansı, lisans almanıza gerek bile yoktu Windows’u etkinleştirmeden de kullanabilirsiniz.

İtopya dışı şu sistemin stoğa gelmesini bekleyebilirsiniz:

Arkadaşlar,
Paramı çöpe atmak istemiyorum itopya üzerinden amd yada intel farketmez bir sistem paylaşırsanız onu seçeyim bunu iptal edebilirim.
İptal ettim arkadaşlar,
acil bir destek verirseniz hemen yeni siparişi oluşturayım
Acil bir destekten kastınız, hemen şart mı?

Itopya olması şart mı ki? Bildiğiniz ucuz parçaları şişirmişler. Ekran kartı stoğu yenilenince 3000 serisi ekran kartlı, iyi işlemcili bir sistem alınabilir. Onun dışında çeşitli sitelerde hazır sistemler satılıyor.

Sistemi almadan önce konu açsaydınız keşke. :/

Olması gerekenden fazla para ödediniz sisteme ve ayrıca bazı bileşenler hiç iyi değil.

SHP650 V2 bu bütçede tercih edilememesi gereken bir güç kaynağı idi, iç yapısı eski ve korumaları eksik.

Düz i7-10700 almanızın amacı yok çünkü zaten sistemde ekran kartı var, kullanmayacağınız dahili grafik birimi için fazla fiyat ödediniz. 5600X+ üst seviye B450 anakart kullanabilirdiniz.

Bir diğer fiyat şişiren eleman ise Windows lisansı, lisans almanıza gerek bile yoktu Windows’u etkinleştirmeden de kullanabilirsiniz.
Siparişi iptal talebi yaptım,

İtopya'da 2060 ekran kartı olan sadece bu 2 model var, ben ilk linkteki ürünü özelleştirmiştim.
Çokta anlamıyorum, size zahmet şu 2 ürünü hangi konfigrasyonlarda alabilirim paylaşır mısınız ?
Bütçeyi bir nebze aşabilirim

İtopya'da 2060 ekran kartı olan sadece bu 2 model var, ben ilk linkteki ürünü özelleştirmiştim.
Çokta anlamıyorum, size zahmet şu 2 ürünü hangi konfigrasyonlarda alabilirim paylaşır mısınız ?

İlk sistemin güç kaynağı Thermaltake Smart BX1 yaparak alınabilir.

Bütçeniz ne kadar tam olarak? 12.000 TL'lerden 7.800'e dalgalanınca şaşırdım :)
Bütçe kısıtlıysa ilk sistem fena değil.

Ayrıca kimsenin söylemediği bir şeyi söyleyeyim, SSD’nin üzerindeki metal görünümlü plastik aparat SSD’yi ısıtmak için falan koyulmuş oraya. Isındıkça da yavaşlar, daha iyi bir şey alabilirsiniz.

Bütçeniz ne kadar tam olarak? 12.000 TL'lerden 7.800'e dalgalanınca şaşırdım :)
Bütçe kısıtlıysa ilk sistem fena değil.
hocam bu sistemler sitelerinde hazırdı ben revize ettim 12.000 çıktı, sizde linke tıklayıp revize edip bu diyebilesiniz diye paylaştım linkleri.
çünkü normal toplamadan girince 2060 ekran kartı çıkmıyor toplama ekranında

Geri
Yukarı