i7 10700F ısınıyor mu?

Kim demiş bunu? Bunu şu an söyleyen adamın aklından şüphe ederim. Tam tersi Ryzen ısınma sorunu var şu an stok fan ile. Intel'in 10. nesli buz gibi dostum merak etme. İstersen stok ile kullan. 11. nesil için söylenmiş olabilir.
Tesekkür ederim kasanın kendi içinde çıkan fanla kalsin o zaman en kotu bir tane daha alirim
Herkese tesekkür ederim şüphelenmeme gerek yokmuş sagolun. Amd fiyat konusunda iyi falan ama intel daha iyi sonuc var diye almak istemistim islemciye dayalı isim de var birazcik ve nedense insanlar her firsatta inteli kötülemeye ugrasiyorlar ama ısınma sorunu meselesi anladıgım kadariyla bu modellerde olmaz herkese tesekkurler az daha 1000 lira daha harcayip sivi sogutma aliyordum

Kim demiş bunu? Bunu şu an söyleyen adamın aklından şüphe ederim. Tam tersi Ryzen ısınma sorunu var şu an stok fan ile. Intel'in 10. nesli buz gibi dostum merak etme. İstersen stok ile kullan. 11. nesil için söylenmiş olabilir.

Kesinlikle bir 11.nesil 11900K da var ısınma sorunu bir de ben ömrüm boyunca Intel'de başka ısınma sorunu görmedim ama AMD Ryzen'lerde çok sık gördüm benim işlemcim 10400 boşta 25-30 derece stok fan ile adamlar Ryzen ile boşta stok fan 3600 40-45 derece diyorlar.

Kesinlikle bir 11.nesil 11900K da var ısınma sorunu bir de ben ömrüm boyunca Intel'de başka ısınma sorunu görmedim ama AMD Ryzen'lerde çok sık gördüm benim işlemcim 10400 boşta 25-30 derece stok fan ile adamlar Ryzen ile boşta stok fan 3600 40-45 derece diyorlar.

Intel'in 4. nesli sadece stok fan ile biraz ısınıyor oyunlarda ama öyle bile olsa 8 sene i7 4770K kullandım stok ile ve hala çalışıyor işlemci taş gibi.

Geri
Yukarı