i7 10700F RX 560 sistem oyun performansı iyi midir?

İşlemciye abanacağınıza, 10700F'e ayırdığınız o bütçeyi sisteme genel olarak eşit eşit dağıtsanız çok daha sağlıklı olabilir. Seçimleriniz iyi değil; çünkü PSU kötü ve 10700F'e H410 anakart seçmek çok da mantıklı değil.

Hocam anlamakta zorluk çekeceğinizi 2 metreden anladım işlemciye abanmak zorundayım çünkü ileride upragade yapabileceğim bir sistemim olmasını istiyorum.

10400F'e bile 3060 Ti takılabilirken 10600'e 3070 hayli hayli takılır aklınızda bulunsun.

Dostum lütfen, bu sistem bence iyi ileride anakart değiştirip çok daha iyi sistem yapmayı düşünüyorum.
Kasam var

Ekran kartını ileride güncellemek gibi bir hedefin yoksa o işlemci fazla bence. i5 10400F fiyat olarak daha memnun edebilir. RAM mutlaka 8x2 olsun. Kasa var mı yoksa uzay montaj mı olacak?

Deep cool smarter.

Dostum lütfen, bu sistem bence iyi ileride anakart değiştirip çok daha iyi sistem yapmayı düşünüyorum.
Kasam var

Deep cool smarter.
İşte o sizce iyi oluyor. Çok daha iyi sistem yapmak için şimdi bizim dediğimizden daha fazla para sayıp en fazla 3-5 fps daha fazla alacaksınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kasa kötü, SSD yok, PSU Tier E'de yani en tehlikeli grupta yer alıyor, 8 GB RAM yetersiz, H410 i7 10700'e olmamış. Siz düşünün ne kadar iyi bir sistem olduğunu(!).

FSP Hydro K 500W Power Supply Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe PSU bu yapacağım zaten.
İşte o sizce iyi oluyor. Çok daha iyi sistem yapmak için şimdi bizim dediğimizden daha fazla para sayıp en fazla 3-5 FPS daha fazla alacaksınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kasa kötü, SSD yok, PSU Tier E'de yani en tehlikeli grupta yer alıyor, 8 GB RAM yetersiz, H410 i7 10700'e olmamış. Siz düşünün ne kadar iyi bir sistem olduğunu(!).

İleride Z490 8 GB RAM M.2 SSD alacağım zaten. bu sistem beni 1 yıl idare etse yeterli.
Dediğim gibi arkadaşlar, overclock zaten yapmayacağım, H410M bana yeterli. HDD de yeterli.

Son düzenleme:
FSP Hydro K 500W Power Supply Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe PSU bu yapacağım zaten.

İleride Z490 8 GB RAM M.2 SSD alacağım zaten. bu sistem beni 1 yıl idare etse yeterli.
Dediğim gibi arkadaşlar, overclock zaten yapmayacağım, H410M bana yeterli. HDD de yeterli.
500W PSU ile 3070 iyi olur ha, denemek lazım. Şu anki dizdiğiniz sisteme dediğiniz upgradeleri yaparsanız yeni sistem parası harcarsınız, ben yapmayın diyorum ancak karar sizin, isterseniz H410'a i9 10900K takın.

Geri
Yukarı