i7 10700F sistem için ekran kartı önerisi

Bütçe
15.000-18.000

gamer202492

Picopat
Daha fazla  
Merhaba.

Sistemim:
  • İşlemci: i7 10700F.
  • RAM: 32 GB DDR4.
  • Anakart: B460M.
  • Ekran kartı: GTX1650 4 GB.
  • SSD: 1 TB.
  • Monitör: Casper Excalibur E27QHD-G 27inch 1 ms 144 Hz 2K.

Sistemi zorlamayacak oyunlarda 5 sene daha öldürmeden beni götürür diyebileceğimiz 1650 düşük kalıyor.

Yorumlarınızı bekliyorum, teşekkür ederim.

NVIDIA tatafinda 4060 Ti sinir gibi bu bile çok az biraz darboğaz yapar gibi ama can sıkmaz.
Ekran 2 k imiş görmemişim yapmaz darboğaz.

Ne kadar saçma öneriler? 3060'a gerçekten gidip 13.800 lira mı verecek? Ya da 18K verip 3070 ti'mı alsın? Arkadaşın bütçesine göre tavsiye edilecek en saçma şeyleri tavsiye etmişsin. 4060 falanda saçmalık. :D İnsanları yanlış saçma sapan şeylere para harcatmayın saçma sapan yönlendirmeyin.

Ne kadar saçma öneriler? 3060'a gerçekten gidip 13.800 lira mı verecek? Ya da 18k verip 3070 Ti'mı alsın? Arkadaşın bütçesine göre tavsiye edilecek en saçma şeyleri tavsiye etmişsin. 4060 falanda saçmalık. :D insanları yanlış saçma sapan şeylere para harcatmayın saçma sapan yönlendirmeyin.

Dostum arkadaşa seçenek verdim sadece, git al gibi bir şey demedim uzun vade gidecek şeyler önerdim, ne almak istediği ona kalmış böyle yorum yapacağına arkadaşa daha çok yardım edebilirdin mesela. Bilgisayar toplamamış biri olarak böyle cevap almak üzücü.

Dostum arkadaşa seçenek verdim sadece, git al gibi bir şey demedim uzun vade gidecek şeyler önerdim, ne almak istediği ona kalmış böyle yorum yapacağına arkadaşa daha çok yardım edebilirdin mesela. Bilgisayar toplamamış biri olarak böyle cevap almak üzücü.

Arkadaşın parasını çöpe attın.

Yeni konular

Geri
Yukarı