i7 10700F sisteme GTX 1650 alınır mı?

Hocam, şahsen ben i5-10400f kullanıyorum, aynı zaman'da ekran kartım 1650 4gb modeli.
Herşey gayet stabil çalışıyor, cyberpunk gibi oyunlarda 30-57 arası fps alıyorum, boştayken 30, oyundayken 50 dereceyi geçmiyor.
Far cry, Call of duty benzeri oyunlarda ise 300-450 arası fps alıyorum, bu oyunları oynarken çokta ısınmıyor, 48-49 derece.
Şahsen ben dün ram ilavesi yaptım, 16 idi 32 yaptım, 16'da gayet yeterli.
İşlemci stok soğutucusu mu kullanıyorsunuz yoksa sıvı soğutma mı peki?
Bu siteyi bilmiyorum, bu site güvenilir mi?
Kargo yüzünden ayıplı ürün geldi tarafıma gaming gen'den aldığım hazır sistem. Ve gaming gen müşteri hizmetleri çok iyi bir şekilde tarafımı tuttu. İlk gün 4 kere görüştüm. Dİğer gün kendileri aradılar yani dün ve yine görüştüm. Dün aynı zamanda kargomu yani kırık sistemi geri gönderdim kendilerine ve o sistem gidince bana yenisini yollayacaklar. Ben kargocuya gelen kuryeye tutanak tutturmadım. Ama keşke tuttursaydınız havasındaydılar. Eğer benim kadar şanssız %1'in bile altında gerçekleşecek bu olayı yaşarsanız siz tutanak tutturun kurye gelince önünde açın kasayı falan iyice kırık çıkık var mı camları nasıl kontrol edin ve gaming gen tr'nin işini kolaylaştırın. Gaming Gen TR güvenilirdir. Ürünün para iadesi yerine değişimini istedim zaten. Kargo yüzünden taraflar uğraşıyor. Ama alıcı yani tüketici olarak satıcı yani gaming gen hep birbirimizi destekleyecek şekilde konuştuk. Bir sıkıntı yok sitede.

Geri
Yukarı