i7-10700F vs Ryzen 5 5600X sistem

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bazı oyunlarda kafa kafayalar bazı oyunlarda bir birlerini geçiyorlar. RTX açacağım diyorsa NVIDIA tercih eder.

Hocam ne zamandır aynı FPS değerlerini veriyorlar diye kafa kafaya kart oluyorlar. Sürücü desteğinde durum ne DLSS de RTX de ömür de bu tartışılacak bir şey değil bence hadi gene 3060 Ti ile karşılaştırıyorsunuz garip ama genede anlarımda bir de 3070 diyorsunuz.

1-)bol bol anlatım bozukluğu çalış, yazdığından bir şey anlamadım.
2-)ortada R7 sistem yok zaten.

5600X-RTX 3060 Ti daha iyi olacaktır hocam, akıllarında bulunsun. RX 4xx serisinden sonra AMD daha işi toparlayamadı.

Anlama zorluğu çektiğin konudan anlamadığın belli oluyor, Ryzen 5, Intel'in i7'sine kafa tutuyor sen gelmişsin 1. sistem çok daha iyi deyip ekran kartını görmüyorsun, alacak kişi RTX'li oyunlar oynayacağım sürekli diyorsa NVIDIA tercih etmeli, Rate tracing olayınıda bu kadar abartmaya gerek yok oyunu 2 katına çıkarmıyor.
Animecilere laf atlanmak çok zor ya.

Anlama zorluğu çektiğin konudan anlamadığın belli oluyor, Ryzen 5, Intel'in i7'sine kafa tutuyor sen gelmişsin 1. sistem çok daha iyi deyip ekran kartını görmüyorsun, alacak kişi RTX'li oyunlar oynayacağım sürekli diyorsa NVIDIA tercih etmeli, Rate tracing olayınıda bu kadar abartmaya gerek yok oyunu 2 katına çıkarmıyor.
Animecilere laf atlanmak çok zor ya.
Animeci?
Her şey adlandırmadan ibaret değil güzel kardeşim, adamlar ismini Ryzen 1 koysaydı ne diyecektin?
Bu AMD'nin her zaman yaptığı bir pazarlama taktiği. 5600X'i i5 10600K'nın üstü 10700K'nın bir altı olarak piyasaya sürdüler. Aynı şey RX 470-570'de de yaşandı. 1050Ti'dan daha iyi fakat 1060'ın bir tık altı olarak piyasaya sürüldü, deli gibi de sattı. Daha basit marketing tekniklerini bilmiyorsun, bu piyasada işin zor. Bırak git.

Animeci?
Her şey adlandırmadan ibaret değil güzel kardeşim, adamlar ismini Ryzen 1 koysaydı ne diyecektin?
Bu AMD'nin her zaman yaptığı bir pazarlama taktiği. 5600X'i i5 10600K'nın üstü 10700K'nın bir altı olarak piyasaya sürdüler. Aynı şey RX 470-570'de de yaşandı. 1050 Ti'dan daha iyi fakat 1060'ın bir tık altı olarak piyasaya sürüldü, deli gibi de sattı. Daha basit marketing tekniklerini bilmiyorsun, bu piyasada işin zor. Bırak git.

RX570 GTX1060 3 GB versiyonundan daha iyiydi, sen konuşurken ben o sistemleri kullanıyordum piyasa falan iyice saçmalamaya başladın. Intel neden gidip daha iyisini sürmüyor piyasaya işlemci konusunda? Marketing tekniği diyorsun bak kendi ağzınla söylüyorsun AMD daha iyisini yapıp sürüyor Ryzen 5 i5'i geçiyor. Animeci olayı üstteki arkadaşlar sana söylemedim onu.

RX570 GTX1060 3 GB versiyonundan daha iyiydi, sen konuşurken ben o sistemleri kullanıyordum piyasa falan iyice saçmalamaya başladın. Animeci olayı üstteki arkadaşlar sana söylemedim onu.
Sen o sistemleri kullanırken ben yüzlerce kişiye o sistemleri topladım, belki de öneri alanlardan biri de sensin. Uzatmana gerek yok, seninle uğraşacak vaktim de yok.

5600X-6700XT sistem ile AMD'nin SAM teknolojisi, PCI-e 4 desteği gibi ek faydalar var, ayrıca bunlar olmadan bile ilk sistemden daha güçlü oyun performansı olarak.

Sen o sistemleri kullanırken ben yüzlerce kişiye o sistemleri topladım, belki de öneri alanlardan biri de sensin. Uzatmana gerek yok, seninle uğraşacak vaktim de yok.

Kullanamadığın sistemleri kullandığın zaman savunmaya başlarsın biraz daha fazla YouTube'dan karşılaştırma videoları izlemeye devam edebilirsin şimdi. Hahaha sıkışınca da kaçma taktiği.

Kullanamadığın sistemleri kullandığın zaman savunmaya başlarsın biraz daha fazla YouTube'dan karşılaştırma videoları izlemeye devam edebilirsin şimdi. Hahaha sıkışınca da kaçma taktiği.
Benchmark testi atan sensin, farkındasın değil mi?

Benchmark testi atan sensin, farkındasın değil mi? Ayrıca kaçmak değil seninle uğraşmaktan çok daha önemli işlerim var. Üstüne alınma yani. Klasik türko işte, bilmediğin daha çaylak sayıldığın konularda millete ahkam kesiyorsun :D

AMD ısındığını savunuyordun Benchmark'da ısınmadığını gördük sonra dedin ki tek oyun üzerinden olmaz bu iş bende dedim ki istediğin oyunu söyle onun üzerinden bakalım fan hızları 2'si de default. Ekran kartı stoğu olsa elimle çeker atardım değerlerini merak etme. Arkamda kullanmadığım ekran kartlarının rigi var :).

Geri
Yukarı