i7-10700K 5 GHz için sıvı soğutucu önerisi

Wetttt

Kilopat
İyi forumlar, konu başlıkta belirtildi. Bütçe için bir miktar vermeyeceğim çünkü ne kadar ucuz ve uygun olursa o kadar iyi olur. Hem düşük fiyatlı hem de 5.0 GHz'de yük altında bile rahatlıkla soğutabilecek bir sıvı soğutma istiyorum. Aklımda PF240 var ancak yeterli olur mu ondan emin değilim. Özetle 240 mm sıvı soğutma soğutmak için yeterli olur mu 5.0 GHz'de, yoksa 360 mı alınmalı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arctic ürünlerini çok araştırdım henüz kullanmadım fakat nette çok öneren beğenen olmuş bakmanı tavsiye ederim.

Arctic ürünlerini çok araştırdım henüz kullanmadım fakat nette çok öneren beğenen olmuş bakmanı tavsiye ederim.

Hocam doğrusu birazda ışıltılı bir şey arıyorum Arctic serisi dümdüz :D dediğiniz doğru Arctic serisi çok performanslı ve çok öneriliyor ancak dediğim gibi insan o kadar para verince bakınca bir ışıldamasını da istiyor

İyi forumlar, konu başlıkta belirtildi. Bütçe için bir miktar vermeyeceğim çünkü ne kadar ucuz ve uygun olursa o kadar iyi olur. Hem düşük fiyatlı hem de 5.0 GHz'de yük altında bile rahatlıkla soğutabilecek bir sıvı soğutma istiyorum. Aklımda PF240 var ancak yeterli olur mu ondan emin değilim. Özetle 240 mm sıvı soğutma soğutmak için yeterli olur mu 5.0 GHz'de, yoksa 360 mı alınmalı?

Liquid Freezer 240 olabilir. Şu an iyi sıvı soğutucular pahalı o yüzden hava olabilirse SE-207.

Hocam radyatör sığar ve bütçeniz uygunsa:

Hocam radyatör sığar ve bütçeniz uygunsa:

SilverStone PF360.
ID-cooling auraflow X 360.
Enermax aquafusion 360.

Hocam 240M'lik sıvı soğutma 5GHz de soğutmaya yetmez mi?

Bu nasıl.
İyi bir soğutma değil. Eğer 240mm gerekiyorsa:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı