i7 10700K işlemci Vatan Bilgisayar'dan alınır mı?

BrokenHeartS

Kilopat
Bir arkadaşım sistem toplamak için bu işlemciyi almak istiyor lakin Vatan Bilgisayar'a güvenim yok açıkçası internet üzerinden alışveriş yapılır mı bu firmadan, herhangi bir problem oluşur mu ileride? Kararsız kaldım elden alma gibi bir durum söz konusu bile değil bulunduğumuz şubede stok kalmadı yardımlarınız için teşekkür ederim şimdiden.Not:2.El istemiyor kendisi.

Bir arkadaşım sistem toplamak için bu işlemciyi almak istiyor lakin Vatan Bilgisayar'a güvenim yok açıkçası internet üzerinden alışveriş yapılır mı bu firmadan, herhangi bir problem oluşur mu ileride? Kararsız kaldım elden alma gibi bir durum söz konusu bile değil bulunduğumuz şubede stok kalmadı yardımlarınız için teşekkür ederim şimdiden. Not:2.el istemiyor kendisi.

Vatan Bilgisayar piyasadaki en güvenilir sitelerdendir fakat piyasadan bir 2 tık daha pahalıya satış yapılıyor diye düşünüyorum.

Vatan Bilgisayar piyasadaki en güvenilir sitelerdendir fakat piyasadan bir 2 tık daha pahalıya satış yapılıyor diye düşünüyorum.
Hocam piyasada şuan en uygun fiyattan bu firma veriyor bu işlemciyi link atabilirim size.Buyrun
akakçe piyasasına göre fiyatlar arasında en ucuzu bu
Bu seferde vatan uyguna satıyor bu işlemciyi.

Bir arkadaşım sistem toplamak için bu işlemciyi almak istiyor lakin Vatan Bilgisayar'a güvenim yok açıkçası internet üzerinden alışveriş yapılır mı bu firmadan, herhangi bir problem oluşur mu ileride? Kararsız kaldım elden alma gibi bir durum söz konusu bile değil bulunduğumuz şubede stok kalmadı yardımlarınız için teşekkür ederim şimdiden.Not:2.El istemiyor kendisi.
Vatan Bilgisayar gayet güvenilir bir yer fakat normal fiyattan biraz pahalıya gelebilir.

Hocam z490 anakart almış önceden kendisi mecburen kullanıcak sanırım bende dile getirdim özellikle ama yapacak birşey yok.
Z490 kullanıyorsa 11700K-11700KF işlemcilere de bakabilir. 10. nesilden daha performanslılar ve Z490 ile uyumlular. BIOS güncellemesi lazım sadece.

Hocam Z490 anakart almış önceden kendisi mecburen kullanacak sanırım bende dile getirdim özellikle ama yapacak bir şey yok.

Bu daha iyi olur fiyat farkı çok yok.

Hocam anakartı yeni almış sanırsam BIOS Update yapılmamıştır tahminimce bende o riske girmemesini söyledim kendisine aldığı model ise Z490-A Pro.

Yeni alınmış anakartlarda genellikle BIOS güncellemesi yapılmış oluyor.

Hocam güzel söylüyorsunuz da olurda bios eski gelirse ne olacak tamamen şansa bağlı bir sipariş verildi sonra tekrar iade ile uğraşıcak bios nasıl atabilecek görüntü alamadan.

Yeni alınmış anakartlarda genellikle BIOS güncellemesi yapılmış oluyor.
Sanırsam anakartı amazon üzerinde almıştı yurtdısı garantisi mevcut.Risk oluşturmaz mı sizcede kesin birşey diyebilirmiyiz hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı