i7 10700K işlemci Vatan Bilgisayar'dan alınır mı?

Hocam güzel söylüyorsunuz da olurda BIOS eski gelirse ne olacak tamamen şansa bağlı bir sipariş verildi sonra tekrar iade ile uğraşacak BIOS nasıl atabilecek görüntü alamadan.

Sanırsam anakartı Amazon üzerinde almıştı yurt dışı garantisi mevcut. Risk oluşturmaz mı sizce de kesin bir şey diyebilir miyiz hocam.

Herhangi bir 10. nesil işlemci ödünç alınıp yapılabilir. Ama anakartta BIOS flasback varsa işlemcisiz yapılıyor.

Herhangi bir 10. nesil işlemci ödünç alınıp yapılabilir. Ama anakartta BIOS flasback varsa işlemcisiz yapılıyor.
Hocam çevresinde 10.nesil işlemci nerede bulabilir ki ayrıca flasback dediginiz işlemde kesin gerçekleşirmi bilemedim ki şansa hareket edilir bu şekilde yani bana kalsa bende 11.nesil önericemde riskleri var işte.

MSI Z490A-PRO olması lazım konuda belirttim hocam.

Desteği var. Bu video yardımcı olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Desteği var. Bu video yardımcı olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam tamamda asıl olay işlemcisiz bios atabilmek görüntü vermicek muhtemelen ve başka yerden işlemci bulabileceğini düşünmüyorum açıkçası.

Hocam tamamda asıl olay işlemcisiz BIOS atabilmek görüntü vermeyecek muhtemelen ve başka yerden işlemci bulabileceğini düşünmüyorum açıkçası.

Çoğu bilgisayarcıda oluyor. Ayrıca bildiğim kadarıyla vatan gibi yerlerde yapıyor BIOS Update.

Yeni konular

Geri
Yukarı