i7 10700K sistem için PSU önerisi

Ben nedense 10700K gibi bir işlemcinin yanına 2080'den aşağı bir ekran kartı yakıştıramıyorum. En üst düzeyde işlemci ve anakart tercih etmişken ekran kartı çok mazlum kalmış onların yanında. Eğer bütçe olarak sorun yoksa mutlak surette 2080 ve daha üstü bir kart almanızı öneririm.

Hem Gold hem de iki pinli bir güç kaynağını almak daha mantıklıdır ama Vatan'dan başka yerden almam dediğiniz için bulamıyorsunuz.
Hocam durumda bir değişiklik oldu sadece psu yu novabilgisayardan alacağım. Böylece seçenekleri 2 ye indiridm

Seasonic focus plus 750 SSR 750FX
Corsair RM750

ikiside gold ikiside çift 8 pin barındırıyor. Bu ikisi arasından hangisini önerirsiniz? FSP tek 8 pin olduğu için eledim.
Ben nedense 10700K gibi bir işlemcinin yanına 2080'den aşağı bir ekran kartı yakıştıramıyorum. En üst düzeyde işlemci ve anakart tercih etmişken ekran kartı çok mazlum kalmış onların yanında. Eğer bütçe olarak sorun yoksa mutlak surette 2080 ve daha üstü bir kart almanızı öneririm.
Şimdilik bütçe 2070 e müsade ediyor fakat ilerde yeni nesil 3000 serisini düşünebilirim :)

Yeni konular

Geri
Yukarı