i7 10700K sistem nasıldır?

Mouse, klavye ve PSU kötü. Anakart gereksiz pahalı, RAM'ler daha iyi bir şey seçilebilirmiş.
Hocam klavye mause ikilisi hoşuma gitti indirimlerde denk gelmişti fiyat uygun olunca almıştım ama daha iyileri de alınabilir. Psu hakkında hiçbir fikrim yok daha kutusunu çıkarıp bakmadım pinlerine çünkü sıvı soğutma kargoda o gelsin montaja öyle başlıycam. Anakarta 1800 lira verip gaming edge modelini almaktansa biraz daha üstüne koyup Gaming Carbon Edge almak daha mantıklı geldi onuda Amazonun bahar kampanyasıyla almıştım. 🙂
Bu arada o RAM'ler CL16 değil. CL18 gecikme değerinde. Çünkü yanlış hatırlamıyorsam incehesap'ta o RAM'in CL16 gecikme değerinde olanının fiyatı 1058 TL hatta linkini bırakayım

Hocam Ram'ler Cl16, Ram ve İşlemciyi Gaming gecesinde indirimli aldım şuan ki fiyatları daha yüksek
Ürünün kendi sitesinde STX serisinde 700W modeli gözükmüyor. Çok ilginç. İncehesap'ın sitesine baktım orada 4+4 pin yazmışlar sadece. Kaç tane olduğu bilinmiyor.

Hocam OC yapılmayacaksa pek önemli değil diyenler var şu pinler için ama ben takılması taraftarıyım. Güçlü bir işlemci çünkü 10700K.
Ürünün sitesine bende almadan önce bakmıştım 700w olarak model gözükmüyor en yakın stx serisinde 750w'lık modeli gözüküyor. Anakart güç çıkışı 20+4 pin, İşlemci güç çıkışı 4+4 pin yazıyor benim işlemci yada anakarta uygun bir power değilmi ?
Gayet kaliteli bir sistem olmuş. Benim önerim daha iyi bir monitör bulabilirsiniz.
Hocam yorumunuz için teşekkür ederim, monitörü technopat incelemesinden sonra aldım Samsung panel kullanması benim için belirleyici oldu fiyat emsallerine göre uygun olunca aldım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı