i7-10700K Sistemle Twitch'te Yayın Açılabilir mi?

Strider0628

Kilopat
Makaleler
16
Daha fazla  
Sistem özelliklerim:
  • i7-10700K 4.8 GHz Sabit
  • Gigabyte Z590 Aorus Elite ax
  • G.Skill Trident Z RGB 2x8 16 GB 3200 MHz DDR4
  • Oboard: UHD 630
  • 1 TB Intel 660p,
  • Gigabyte GP-750GM 750W 80+ Gold Modüler
  • Cooler Master ML240L V2,

İnternet Gücüm: Ping ms: 5, Download Mbps: 24.87, Upload Mbps: 5.75

Sizce 720p 30 FPS düşmesi olmadan sabit yayın yapabilir miyim? Oynayacağım oyunlar genellikle Hearts of Iron 4, Sea of Thieves, Euro Truck Simulator 2 ve CS:GO.

Not: VDSL kullanıyorum fiber bağlatılmadı binaya.

Son düzenleme:
Açarsınız. 5MB upload olan internetim ile çok rahat yayın açıyorum. 10700k zaten çok güçlü bir işlemci ben de 3700X ile açıyorum.
Şuanda ekran kartı kullanmıyorum, onboard kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım ? Aslında Uhd 630 ile rahat oynuyorum bu oyunları 1080p en düşük çözünürlükte ama yine de insan merak ediyor yayında nasıl bir durum olabileciğini.

Şuanda ekran kartı kullanmıyorum, onboard kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım ? Aslında Uhd 630 ile rahat oynuyorum bu oyunları 1080p en düşük çözünürlükte ama yine de insan merak ediyor yayında nasıl bir durum olabileciğini.
1080p en küçük çözünürlükte!?

Rahatlıkla açarsınız.
Şu anda ekran kartı kullanmıyorum, onboard kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım ? Aslında Uhd 630 ile rahat oynuyorum bu oyunları 1080p en düşük çözünürlükte ama yine de insan merak ediyor yayında nasıl bir durum olabileciğini.
İşlemciden yayını verirseniz bir sorun olmaz diye düşünüyorum. Kendiniz test etmeniz en mantıklısı olacaktır.

Rahatlıkla açarsınız.

İşlemciden yayını verirseniz bir sorun olmaz diye düşünüyorum. Kendiniz test etmeniz en mantıklısı olacaktır.
Teşekkürler dediğinizi yapacağım. Zaten işlemci ağırlıklı yapmak çok daha mantıklı gibi öbür türlü bitrate hızı yetiştiremem gibi duruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı