i7-10750H 2.60 GHz CPU boştayken 80-94 derece oluyor

Gene bir çözüm ancak CPU'yu limitlemek yerine dediğim çözümü uygulamanız daha mantıklı.
Garantiye vermeyi diyorsanız garantisini bazı sebeplerden ötürü kullanamıyorum.
Kaspersky diyorsanız fiyatına baktım yıllık 100tl gibi bir şeydi sizce gerekli mi? Yani halihazırda Avastfree kullanıyorum. Sizce bu yetersiz mi kalıyor?

Garantiye vermeyi diyorsanız garantisini bazı sebeplerden ötürü kullanamıyorum.
Kaspersky diyorsanız fiyatına baktım yıllık 100TL gibi bir şeydi sizce gerekli mi? Yani halihazırda avastfree kullanıyorum. Sizce bu yetersiz mi kalıyor?

Garanti sebebi nedir hocam? Kaspersky'ı da deneme sürümünü indirebilirsiniz ancak ben kartı tanımladığımı unutup almıştım ve memnunum. Garanti dışında dediğim gibi popüler PC tamirciler var araştırıp gönderebilirsiniz.

Garanti sebebi nedir hocam? Kaspersky'ı da deneme sürümünü indirebilirsiniz ancak ben kartı tanımladığımı unutup almıştım ve memnunum. Garanti dışında dediğim gibi popüler PC tamirciler var araştırıp gönderebilirsiniz.
Hocam laptop Amerika'dan geldi servise gönderemiyorum. Hem zaten kasasını da açtım garanti iptal yani. Kaspersky'a bir kez daha göz atıcam teşekkürler.

hocam sağolun

Son düzenleme:
Crackli bir uygulama kullanmıyorum fakat bundan yaklaşık bir ay önce crackli Forza 5 indirmeye çalışmıştım ki zaten indiremedim de. Acaba onu indirmeye çalışırken bir virüs mü bulaştı?

1 aydır bu şekilde ise olabilir, benim tavsiyem temiz bir şekilde format atıp hiçbir şey kurmadan sıcaklıklara bakmanız. 2.6 GHz'e sabitleyip kullanacaksanız neden bu CPU'yu aldınız derler adama hocam.

1 aydır bu şekilde ise olabilir, benim tavsiyem temiz bir şekilde format atıp hiçbir şey kurmadan sıcaklıklara bakmanız. 2.6 GHz'e sabitleyip kullanacaksanız neden bu CPU'yu aldınız derler adama hocam.
Son 1 haftadır böyle.
Laptop olduğu için CPU'yu ben almadım. Neden 2.60GHz'te kullanıyorsun? Sorusunun cevabı zaten konusunu açtığım sorundan kaynaklı hocam?

Son 1 haftadır böyle.
Laptop olduğu için CPU'yu ben almadım. Neden 2.60GHz'te kullanıyorsun? Sorusunun cevabı zaten konusunu açtığım sorundan kaynaklı hocam?

Demek istediğim nokta şu mining virüsü bulaşmış gibi görünüyor temiz bir format atın eğer ondan ise ısı degerleriniz düşecek ve laptopu olması gerektiği gibi kullanabileceksiniz bunu kabullenip GHz kısıtlamaktansa bu daha mantıklı geliyor naçizane düşüncem.

Geri
Yukarı