i7-10750H bulunan Acer laptop alınır mı?

14k bandına çıkacak olursak önereceğiniz başka bir laptop var mı?
Açıkçası şu anda önerebileceğim ve Ryzen 7 4800H işlemcinin rakibi olabilecek iki işlemci var; İntel Core İ7 10870H ve İ7 10875H var. Bunlar dışında pek yok. Bu iki işlemci ASUS bilgisayarların çok nadir bir kaç modelinde bulunuyor. Monster markasında bolca var ancak önermiyorum. Yani bir tarafta Monster bir tarafta MSI var. Ben olsam direkt MSI alırdım. Malzeme kalitesi, pil performansı, kasa kalitesi, ekran kalitesi, soğutma performansı derken MSI her türlü önde bence. Zaten MSI Alpha modeli diğer İntel işlemcili modellere göre gerçekten çok daha serin çalışıyor ben tavsiye ederim.

Bu da aynı şekilde alternatif olabilir. Soğutma performansı gerçekten MSI ile yarışabilecek seviyede. Eğer direkt taksit olmadan alabiliyorsanız (taksit olunca fiyatı artıyor) bence Lenovo alın bir şey kaybetmezsiniz.

Monster almayı düşünmüyorum.
Legion o halde.
Bekleme ihtimalinin varsa yeni Legionları bekleyebilirsiniz.
Bu da aynı şekilde alternatif olabilir. Soğutma performansı gerçekten MSI ile yarışabilecek seviyede. Eğer direkt taksit olmadan alabiliyorsanız (taksit olunca fiyatı artıyor) bence Lenovo alın bir şey kaybetmezsiniz.
Alpha 15 11000TL üstüne alınmamalı diye düşünüyorum ben.

Legion o halde.
Bekleme ihtimalinin varsa yeni Legionları bekleyebilirsiniz.
Yeni Lenovo Legion serisi hocam bu yılın sonunda anca gelecek. @Radeon RX 5500M hocam zaten konuda söylemişti. Teslimatta gecikmeler olmuş. Ülkemize gelişi ortalama Eylül-Ekim aylarını bulacakmış. Eğer vakti var bekleyebilir. Ancak yok ise bence beklememeli.

Şuan elimdeki laptop lenovo l340 i7 9750 gtx1650 250gb sd 8gb ram 2 yıldır kullanıyorum laptopa ekleme yapılamıyor ve çok ısınıyor kısaca lenovo almayı hiç düşünmüyorum

Şuan elimdeki laptop lenovo l340 i7 9750 gtx1650 250gb sd 8gb ram 2 yıldır kullanıyorum laptopa ekleme yapılamıyor ve çok ısınıyor kısaca lenovo almayı hiç düşünmüyorum
Legion gayet güzel bir makine, soğutması mükemmel. Yükseltme seçenekleri gayet yüksek. Legion'dan başka ürüne bakmayın derim.

Şuan elimdeki laptop Lenovo l340 i7 9750 GTX 1650 250 GB SSD 8 GB RAM 2 yıldır kullanıyorum. Laptopa ekleme yapılamıyor ve çok ısınıyor. Kısaca Lenovo almayı hiç düşünmüyorum
Hocam Lenovo Legion serisi 2020 modellerinde kendini çok geliştirdi. Gerçekten soğutma performansı olarak çok iyiler. Yani MSI ile yarışabilecek konumdalar. Bence bir seçenek verebilirsiniz. İsterseniz testlere de bakabilirsiniz. Zaten dediğim gibi Ryzen 7 4800H o kadar çok ısınan bir işlemci değil. Eğer içiniz el vermeyecekse MSI alın hocam.

Geri
Yukarı