i7-10750H bulunan Acer laptop alınır mı?

SoruBükücü

Hectopat
Adobe programlarında kullanmak için laptop bakıyordum, karşıma çıktı. Bu fiyat bandında bakınıyorum. Render ve yüksek çözünürlüklü Photoshop işlemleri için kullanmak üzere almak istiyorum bu laptopu, önerir misiniz? Önermezseniz hangi laptopu önerirsiniz?

Acer de az da olsa ısınma sorunları mevcut. Ama kesinlikle iş görür. Render konusun da aklınız kalmasın :)

Alınabilir. Ama isterseniz şuna da bakabilirsiniz. Kısa süreli bir indirim var.
Attığın için teşekkürler ama yarı yarıya düşüş var depolama ve ram de

Render ve photoshop demişsiniz, bu işlemci çok daha iyi iş yapacaktır. Hatta Ryzen 9 bile bakabilirsiniz ihtiyacınıza göre.
Katılıyorum bu model hem daha az ısınıyor (Ryzen 7 4800H, İntel Core İ7 10750H'a göre çok daha serin çalışıyor) hem de İntel Core İ7 10750H'dan çok daha güçlü. Ekran kartı olan RX5600M'de RTX 2060 gücü ile eşittir. Yani bu model çok daha iyi duruyor.

Render ve photoshop demişsiniz, bu işlemci çok daha iyi iş yapacaktır. Hatta ryzen 9 bile bakabilirsiniz ihtiyacınıza göre.
Hocam rami 8gb acayip düşük
Katılıyorum bu model hem daha az ısınıyor (Ryzen 7 4800H, İntel Core İ7 10750H'a göre çok daha serin çalışıyor) hem de İntel Core İ7 10750H'dan çok daha güçlü. Ekran kartı olan RX5600M'de RTX 2060 gücü ile eşittir. Yani bu model çok daha iyi duruyor.
Attığım acer daha uyguna geliyor gibi attığınız laptopu aldığımda ekleme yapmam gerekecek.

Hocam rami 8gb acayip düşük

Attığım Acer daha uyguna geliyor gibi attığınız laptopu aldığımda ekleme yapmam gerekecek.
Hocam render performansı AMD Ryzen 7 4800H'ın oldukça yüksek. Bir kere AMD Ryzen 7 4800H 8 çekirdek, 16 iş parçacığına sahip. İntel Core İ7 10750H ise 6 çekirdek 12 iş parçacığına sahip. Ayrıca İntel Core İ7 10750H hakkından fazla ısınan bir işlemci hocam. AMD Ryzen 7 4800H çok daha serin çalışıyor ve MSI soğutma kalitesi ile birleşince oldukça serin çalışan bir dizüstü bilgisayar oluyor. Tavsiyem bir 8 GB RAM takviyesi yapıp almanız.

Hocam render performansı AMD Ryzen 7 4800H'ın oldukça yüksek. Bir kere AMD Ryzen 7 4800H 8 çekirdek, 16 iş parçacığına sahip. İntel Core İ7 10750H ise 6 çekirdek 12 iş parçacığına sahip. Ayrıca İntel Core İ7 10750H hakkından fazla ısınan bir işlemci hocam. AMD Ryzen 7 4800H çok daha serin çalışıyor ve MSI soğutma kalitesi ile birleşince oldukça serin çalışan bir dizüstü bilgisayar oluyor. Tavsiyem bir 8 GB RAM takviyesi yapıp almanız.
14k bandına çıkacak olursak önereceğiniz başka bir laptop var mı?

Geri
Yukarı