i7-10750H sistemde L.A. Noire açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

waff33

Femtopat
Daha fazla  
RAM
16GB RAM
Ekran kartı
NVIDIA GTX 1650 Ti
İşlemci
i7-10750H
Merhaba. La. Noire oyununu Steam'den aldım ve oynamaya çalıştım ancak oyunu Oyna'ya tıklayınca Rockstar Launcher açılıyor, birkaç saniye sonra kapanıyor ve oyun da Steam'de kapalı gözüküyor. Process Monitor'den hatayı arama işlemini yaptım OneDrive linki: klasör

Merhaba. La. Noire oyununu Steam'den aldım ve oynamaya çalıştım ancak oyunu Oyna'ya tıklayınca Rockstar Launcher açılıyor, birkaç saniye sonra kapanıyor ve oyun da Steam'de kapalı gözüküyor. Process Monitor'den hatayı arama işlemini yaptım OneDrive linki: klasör
Ayrıca steam'i yönetici olarak başlatmayı denedim işe yaramadı.

Son düzenleme:
İki ekran kartınızın da sürücüsü eski. Sorununuzun sebebi muhtemelen bu.

Aşağıdaki rehberi önce NVIDIA, sonra Intel ekran kartı sürücünüz için uygulayın. Sonrasında sorun devam ederse yeni bir rapor paylaşırsınız.

NVIDIA sürücüsü: Download NVIDIA, GeForce, Quadro, and Tesla Drivers

Intel sürücüsü: Intel® Graphics – Windows* DCH Drivers

Yapmadıysanız oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulamakta da fayda var.

İki ekran kartınızın da sürücüsü eski. Sorununuzun sebebi muhtemelen bu.

Aşağıdaki rehberi önce NVIDIA, sonra Intel ekran kartı sürücünüz için uygulayın. Sonrasında sorun devam ederse yeni bir rapor paylaşırsınız.

NVIDIA sürücüsü: Download NVIDIA, GeForce, Quadro, and Tesla Drivers

Intel sürücüsü: Intel® Graphics – Windows* DCH Driv
Teşekkür ederim, deneyeceğim şu an

Oyun dosyalarını doğrulamayı denemiş miydiniz? Denetim masasından Social Club'ı kaldırıp aşağıdaki bağlantıdan indirmeyi deneyin.

Raporda arkada RivaTuner çalışıyor olarak gözüküyor. Nadir de olsa kaynak izleme programları da bu sorunlara sebep olabiliyor. Kapatıp tekrar deneyin.

Sorun yine devam ederse yeni bir Process Monitor raporu paylaşırsınız. PlayLAN.exe için de rapor paylaşırsanız iyi olur.

Oyun dosyalarını doğrulamayı denemiş miydiniz? Denetim Masası'ndan Social Club'ı kaldırıp aşağıdaki bağlantıdan indirmeyi deneyin.

Raporda arkada RivaTuner çalışıyor olarak gözüküyor. Nadir de olsa kaynak izleme programları da bu sorunlara sebep olabiliyor. Kapatıp tekrar deneyin.

Sorun yine devam ederse yeni bir Process Monitor raporu paylaşırsınız. PlayLAN.exe için de rapor paylaşırsanız iyi olur.

Evet oyun dosyalarını doğrulamıştım ancak tekrar devam etti.
Ayrıca RivaTuner'ı da kapayıp denedim tekrar olmadı şu an Rockstar'ı silip tekrar yükleyeceğim o da olmazsa sizin dediğiniz gibi rapor paylaşırım.

Evet oyun dosyalarını doğrulamıştım ancak tekrar devam etti.
Ayrıca RivaTuner'ı da kapayıp denedim tekrar olmadı şu an Rockstar'ı silip tekrar yükleyeceğim o da olmazsa sizin dediğiniz gibi rapor paylaşırım.
Rockstar Games Launcher'i silip yükledim, tekrar olmadı. Bir kere daha rapor aldım bu klasördeki Logfile2.rar dosyası en güncel olan rapor. link: klasör

Son düzenleme:
Aklıma gelen çözüm önerileri bunlar. Steam forumlarında bulduğum bir öneriyi paylaşacaktım ama 3 gün önce o konunun altına deneyip başarısız olduğunuzu yazmışsınız zaten.

Son olarak oyunu dosya konumundaki .exe dosyasından başlatmayı dener misiniz? O şekilde açılabilir veya bir hata mesajı verebilir.

Aklıma gelen çözüm önerileri bunlar. Steam forumlarında bulduğum bir öneriyi paylaşacaktım ama 3 gün önce o konunun altına deneyip başarısız olduğunuzu yazmışsınız zaten.

Son olarak oyunu dosya konumundaki .exe dosyasından başlatmayı dener misiniz? O şekilde açılabilir veya bir hata mesajı verebilir.

Onu da denemiştim önceden, şimdi de denediğimde olmadı yine Rockstar Launcher açılıyor, birkaç saniye sonra kapanıyor birkaç gün daha iade etmeyeceğim belki sonradan birinin aklına çözüm gelir diye size de teşekkür ederim kendi sorununuz gibi benim sorunumla ilgilendiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı